Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA

Krzysztof Ibisz zaśpiewa w „Twoja twarz brzmi znajomo”? W programie szykuje się sporo zmian!

2023-01-14 16:55

Ostatnio wiele się mówi o 18. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Widzowie doczekają się zmian w składzie jury, pojawił się nowy prowadzący, a teraz przyszedł czas na ogłoszenie uczestników. Jednym z nich ma być Krzysztof Ibisz! To jednak nie koniec niespodzianek.

Twoja twarz brzmi znajomo to program, który jest nadawany od 2014 roku, ale jeszcze nigdy nie generował tyle emocji, co w ostatnim czasie. Najpierw ogłoszono, że z programu odeszła Katarzyna Skrzynecka, co na pewno było wielkim ciosem dla wszystkich fanów. Śmiało można powiedzieć, że była to jedna z gwiazd tego formatu! Później pojawiła się informacja, że z muzycznego show odchodzi Piotr Gąsowski, który z kolei zostanie zastąpiony przez gwiazdę „Idola”. Nie będzie także Michała Wiśniewskiego. W 18. edycji TTBZ nie zabraknie zmian, a w szczególności nowych uczestników. Wyjątkowo głośno zrobiło się o Krzysztofie Ibiszu, który ma być jednym z nich!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowa uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Modelka i gwiazda filmów Bollywood

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Krzysztof Ibisz i DARIA zaśpiewają w Twoja twarz brzmi znajomo?

Pierwszą ujawnioną uczestniczką 18. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" była aktorka z Bollywood i modelka - Natalia Janoszek. Jej udział w programie został bardzo dobrze przyjęty przez widzów. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl do modelki ma dołączyć piosenkarka Daria. Artystka ma na swoim koncie wielki hit „Paranoia”, który zaśpiewała na preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Obok niej ma pojawić się również Krzysztof Ibisz. Jeden z najpopularniejszych prowadzących w Polsce ma tym razem wystąpić jako wokalista. Ostatni raz w takiej roli mogliśmy go oglądać w programie „Showtime!”.

Sonda
Krzysztof Ibisz w "Twoja twarz brzmi znajomo" to dobry pomysł?

Twoja twarz brzmi znajomo 18 - zmiany w programie

W kolejnej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” produkcja ma postawić tylko na trzech jurorów. Na jednym fotelu zasiądzie Robert Janowski, na drugim Małgorzata Walewska, a trzeciej osoby jeszcze nie ogłoszono. Stacja planuje odświeżyć formułę show i tym samym przyciągnąć nowych widzów. Zmiany zaszły również jeżeli chodzi o obsadę prowadzących. Do Macieja Dowbora dołączy Maciej Rock i to właśnie ten duet będzie zabawiał widzów w 18. odsłonie. To jeszcze nie wszystko. Ogłoszono również, że jeden z uczestników będzie osobą niemedialną. Twórcy programu wybiorą ją z castingu.