Krzysztof Ibisz planuje dziecko?! 57-latek nie uważa, że jest za późno

i

Autor: Akpa

Krzysztof Ibisz planuje dziecko?! 57-latek nie uważa, że jest za późno

2023-02-02 11:50

Krzysztof Ibisz jest ojcem dla trzech chłopców. W 2022 roku Joanna Kudzbalska urodziła mu trzeciego potomka. Okazuje się, że są szanse na to, iż na świat przyjdzie kolejne dziecko gwiazdy Polsatu. Polski prezenter telewizyjny w 2023 skończy 58 lat, jednak nie uważa, żeby było za późno na powiększenie rodziny! Jakie są jego plany?

Krzysztof Ibisz po raz pierwszy został ojcem, gdy miał 34 lata. To wtedy na świat przyszedł jego syn - Maksymilian. Na kolejnego potomka musiał czekać siedem lat, a na najmłodszego następne szesnaście. Obecnie ma on trzech synów, jednak okazuje się, że niekoniecznie długo tak pozostanie. Wychodzi na to, że polski prezenter telewizyjny nie wyklucza powiększenia swojej rodziny. Podaje on konkretny powód, chce spełnić jedno ze swoich marzeń! Choć w lutym 2023 roku skończy 58 lat, nie uważa, żeby było za późno na powitanie na świecie potomka! Co stoi za tymi słowami? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Krzysztof Ibisz śpiewa i szaleje jak nigdy. Tego występu nie da się 'odzobaczyć'!

FIT DESERY BEZ CUKRU | ESKA XD - Fit vlog #56

Krzysztof Ibisz zostanie ojcem?

Krzysztof Ibisz wziął udział w podcaście Między nami rodzicami, w którym opowiadał o swoim tacierzyństwie. To właśnie tam mogliśmy się dowiedzieć, że gwiazda Polsatu nie wyklucza ponownego zostania ojcem. Wyznał, że od dawna miał on marzenie, które wciąż widnieje w jego sercu - chce, aby ukochana urodziła mu córkę. Do tej pory jego rodzina powiększała się o chłopców. Oczywiście wszystkich swoich synów niezmiernie kocha, w końcu bycie rodzicem jest najprawdziwszym szczęściem!

Krzysztof Ibisz zaśpiewa w „Twoja twarz brzmi znajomo”? W programie szykuje się sporo zmian!

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest. Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz, czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał - wyznał Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz - dzieci

Krzysztof Ibisz swoją przygodę z rodzicielstwem zaczął, gdy miał 34 lata. Swoje najmłodsze dziecko przywitał na świecie ponad 20 lat później. Zapytany o to, czy nie przeszkadza mu bycie określanym dojrzałym tatą wyznał, że kompletnie tak nie jest!

Nie, to jest super. Znam ojców młodszych i starszych. I jak rozmawiam z kolegami starszymi ode mnie, to mamy tę świadomość, że najcudowniejsze jest to bycie z dzieckiem i nieprzegapienie każdego momentu - powiedział prezenter telewizyjny.

Sonda
Lubisz Krzysztofa Ibisza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE