Krytykujesz męża Nicki Minaj? Możesz zostać zablokowany! Jeden fan już tego doświadczył

2020-02-28 12:45 AM
Nicki Minaj
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Nicki Minaj mimo złej reputacji jaką ma jej mąż Kenneth Petty stoi za nim murem. Nie ważne, czy zrobił coś złego czy nie. Przykładem jest ostatnia sytuacja, która mocno zdziwiła fanów. A zwłaszcza jednego, który został przez gwiazdę rapu zablokowany. O co poszło?

Jeśli nie chcesz zostać zablokowany przez Nicki Minaj to lepiej nie krytykuj jej męża. Nawet jeśli to on zawinił. Kenneth i Minaj udali się na karnawał do Trynidadu. Tam podczas swojego występu Petty miał zachowywać się niestosownie. Nie potrafił uszanować tamtejszej kultury, był zrzędliwy i miał zlekceważyć lokalnego artystę. Fani byli bardzo zawiedzeni jego zachowaniem. Swoje żale zaczęli wypisywać w mediach społecznościowych. Nie spodziewali się pewnie, że tak mocno  w jego obronie stanie Nicki. Raperka była wściekła do tego stopnia, że zablokowała jednego z hejterów jej męża.

„Twój mąż ma problemy z gniewem i jest bardzo niepewny. I nie przyznasz się do tego. Przestań bronić.To sprawia, że wyglądasz źle” – pisał fan.

Nicki niewiele pisząc, zablokowała fana.

Oprócz tego raperka stanęła w obronie męża pisząc:

„Nic nie rozumiesz na temat naszej kultury. Przepraszam w jego imieniu. Zawsze jest w trybie bezpieczeństwa. On nigdy w życiu nie był na karnawale. Nawet w Brooklyn”.

Jeśli więc chcecie coś pisać do Nicki Minaj to pamiętajcie… tylko pozytywnie! 😊

Wywiad Meek, oh why?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE