Kasia z “Królowych życia” MA GEST i lubi POMAGAĆ INNYM! Udowodniła to kolejny raz!

2021-05-02 22:00 RD
Kasia z Królowych życia
Autor: TTV Kasia z Królowych życia

Kasia z programu “Królowe życia”, który emitowany jest na antenie telewizji TTV osiągnęła ogromny sukces. W show dała się poznać jako osoba szczera i lubiąca pomagać innym. W jednym z ostatnich odcinków programu udowodniła to po raz kolejny… Co się wydarzyło? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Królowe życia to program, który ma spore grono wiernych fanów. W show pokazywane jest codzienne życie osób, które naprawdę nieźle sobie radzą. Wśród nich jest Kasia, która na co dzień mieszka w Oławie pod Wrocławiem. Wiele osób ocenia ją pod względem wyglądu. Liczne operacje plastyczne, powiększone usta, piersi i pośladki… Kasia nie wstydzi się tego, że korzystała z pomocy chirurgów plastycznych. Jednocześnie jest bardzo otwartą i wrażliwą osobą, która lubi bezinteresownie pomagać osobom potrzebującym tej pomocy. 

Można było zobaczyć to między innymi w jednym z ostatnich odcinków programu Królowe życia. Kasia zaprosiła do siebie Natalię Bartoszek, którą jakiś czas temu zauważyła w innej produkcji TTV, "It’s my life! To moje życie". 20-latka zmaga się z łysieniem plackowatym.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Natalia przyjechała do Kasi, by przejść metamorfozę. Kasia wyznała, że polubiła Natalię w programie i zrobi wszystko, by Natalia była w życiu szczęśliwa. Kasia zaproponowała Natalii trzy peruki. Gdy ta nie mogła się zdecydować, którą wybrać, Kasia zaskoczyła chyba wszystkich. Dała jej nie jedną, a wszystkie trzy peruki. Natalia nie kryła wzruszenia i zakłopotania. Chciała się jakoś odwdzięczyć. 

Nic masz się nie odwdzięczać, ty masz być po prostu szczęśliwa w życiu, rozumiesz?

powiedziała Kasia. Zobaczcie fragment programu Królowe życia. 

NAJNOWSZE