Królowa Elżbieta II NIE MOŻE PŁAKAĆ? Ukrywania emocji uczono ją od dziecka!

2021-05-09 22:00 RD
Królowa Elżbieta II
Autor: BEN STANSALL/AFP/East News

Królowa Elżbieta II jest jedną z nielicznych monarchini, która na całym świecie wzbudza tak ogromne zainteresowanie. Ostatnie informacje przekazane przez naukowców wiele osób zaskoczyły wiele osób. Czy królowa Elżbieta II NIE MOŻE PŁAKAĆ? Dlaczego? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Królowa Elżbieta II jest najdłużej urzędującą monarchinią na świecie. Na tronie zasiada już od 68 lat. Sama ma 94 lata. Między innymi dlatego jest tak szanowana nie tylko w Wielkiej Brytanii, gdzie sprawuje władzę, ale praktycznie na całym świecie. Rodzina królewska ma fanów w każdym zakątku ziemi. 

Nic więc dziwnego, że wszystkie informacje dotyczące jej życia wzbudzają ogromne emocje wśród fanów rodziny królewskiej. Te ostatnie spowodowały uczucie zaskoczenia u wielu osób... 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

A chodzi o... płacz królowej Elżbiety II. Momentów, w których widać płaczącą monarchinię jest naprawdę niewiele. Nie uroniła łzy nawet, gdy zmarła jej synowa, Diana. Czy to oznacza, że królowa nie ma uczuć? Badacz ceremoniały królewskiego, dr Janusz Sibora w rozmowie z dziennikarzami serwisu Wyborcza.pl, zdradził, że ukrywanie emocji nie jest wrodzoną cechą charakteru. Podobno uczono ją już tego w dzieciństwie. 

Mówiono jej, że nie wolno jej płakać, więc nawet jak stłukła kolano – nie płakała. Po tragicznej śmierci jej synowej Diany zastanawiano się, czy królowa uroni łzę. Nie uroniła. Ta powściągliwość wynika z wychowania, z wieloletniego przygotowywania do bycia królową (...) Rzeczywiście, osobowość królowej kształtowana była dość świadomie przez jej rodziców już od wczesnego dzieciństwa. Można to było zobaczyć w jej zachowaniu, zawsze była dość powściągliwa w porównaniu choćby z siostrą Małgorzatą. Nawet gdy była kilkunastoletnim dzieckiem czy młodą dziewczyną, bardzo uważała, by godnie się zachowywać. Miała świadomość, że reprezentuje monarchię. Już wtedy wyrabiała ten styl 

powiedział dr Sibora. 

NAJNOWSZE