Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Piotr Gąsowski pomylił Maję Hyży z… Agnieszką Hyży! UPS!

2021-05-08 23:00 RD
Maja Hyży: dzieci, Instagram, partner, wiek, wzrost, dzieci wiek. Kim jest polska piosenkarka?
Autor: WBF Maja Hyży: dzieci, Instagram, partner, wiek, wzrost, dzieci wiek. Kim jest polska piosenkarka?

Za nami półfinałowy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 7.05.2021 dowiedzieliśmy się, kto w finale TTBZ będzie mógł pokazać swoje umiejętności. Tego dnia nie zabrakło jednak wpadek… Jedną z nich zaliczył prowadzący program, Piotr Gąsowski, który pomylił Maję Hyży, czyli byłą żonę Grzegorza z jego obecną żoną, Agnieszką. UPS… Jak zareagowała Maja? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Za nami wielkie emocje związane z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 7.05.2021 widzowie mogli zobaczyć półfinał obecnej edycji show. Uczestnicy naprawdę dawali z siebie wszystko, by dostać się do finału. Ostatecznie udało się to jednak tylko nielicznym. Do finału weszli: 

  • Maja Hyży, 
  • Lesław Żurek, 
  • Michał Meyer,  
  • Paweł Góral. 

Jednak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7.05.2021 doszło też do zabawnej wpadki. Zaliczył ją prowadzący program, Piotr Gąsowski. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Piotr Gąsowski jest prowadzącym program Twoja Twarz Brzmi Znajomo praktycznie od początku jego emisji w Polsce. Nigdy wcześniej nie zdarzyła mu się TAKA WPADKA. W TTBZ 7.05.2021 Piotr Gąsowski tuż po występie Mai Hyży, która tym razem wcieliła się w Justina Biebera powiedział: 

Proszę państwa… Agnieszka Hyży! 

UPS! I zrobiło się niezręcznie… Jednak Maja podeszła do całej sytuacji z mega dystansem. Po prostu zaczęła się śmiać. W takim momencie, na oczach milionów widzów, nie mogło być inaczej. Taki dystans do siebie totalnie szanujemy! Piotr Gąsowski z kolei nie krył zaskoczenia, bo "jeszcze nigdy się nie pomylił". 

NAJNOWSZE