Królowa Elżbieta II kończy z naturalnymi futrami! To przełom w rodzinie królewskiej

2019-11-07 13:42 AM
Królowa Elżbieta II
Autor: Rex Features/East News

Tego mało kto się spodziewał! Królowa Elżbieta II, która od zawsze miała słabość do naturalnych futer, teraz postanowiła z tym skończyć i zadeklarowała, że przerzuca się na sztuczne futra! Takiej zmiany w rodzinie królewskiej jeszcze nie było.

Królowa Elżbieta II zawsze słynęła z bardzo eleganckiego ubioru. Nie da się ukryć, że monarchini nigdy nie stroniła od naturalnych futer. Teraz ma nastąpić przełom! Osobista doradczyni Królowej i jednocześnie jej krawcowa ujawniała, że Jej Wysokość zmienia styl życia i rezygnuje z noszenia naturalnych futer. Od teraz jej szafa ma być zaopatrzona w sztuczne zamienniki. 

Angela Kelly to osobista doradczyni i krawcowa Królowej Elżbiety II. W swojej nowej książce „In The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser and the Wardrobe” zdradziła, że brytyjska monarchini przejdzie wielką zmianę, która raz na zawsze zmieni podejście rodziny królewskiej do tego aspektu. Królowa ma zrezygnować z noszenia ulubionych naturalnych futer. Całkowicie z nich nie zrezygnuje, ale zamieni je na sztuczne!

„Jeśli Jej Wysokość będzie brała udział w oficjalnych wydarzeniach od 2019 roku i będą panowały wyjątkowo niskie temperatury, będzie ona nosić sztuczne futra, by zapewnić sobie ciepło”. – brzmi fragment książki. 

KRÓLOWA ELŻBIETA II POCHWALONA PRZEZ ORGANIZACJE WALCZĄCE O PRAWA ZWIERZĄT

Nie da się ukryć, że rodzina królewska nie tylko słynie z upodobań do naturalnych futer, ale również uwielbia chodzić na polowania. Od dłuższego czasu praktyki te są poddawane krytyce przez organizacje walczące o prawa zwierząt. Teraz przynajmniej jeden aspekt się zmieni. Informacja ta została już potwierdzona przez Pałac Buckingham. Zmianę pochwaliła już organizacja charytatywna zajmująca się zwierzętami The Humane Society International-UK. Dyrektor organizacji pochwalił zachowanie Królowej i ucieszył się, że rodzina królewska dołączyła do większości Brytyjczyków, którzy nie godzą się na okrucieństwo wobec zwierząt. Dodatkowo organizacja publicznie apelowała do rządu, aby zdecydowali się na oficjalny zakaz sprzedaży futer w Wielkiej Brytanii.

To wielki ruch ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej, mamy nadzieję, że Królowa Elżbieta II będzie inspiracją dla wielu osób!

Zobacz też: 

NAJNOWSZE