Król Diamentów zmarł podczas operacji powiększania penisa! SZCZEGÓŁY!

2019-03-07 10:55
Ehud Laniado
Autor: www.facebook.com/EhudAryeLaniado

65-letni miliarder Ehud Arye Laniado, właściciel firmy Laniado Omega Diamonds, zmarł na stole operacyjnym, kiedy chirurdzy powiększali mu penisa. Mężczyzna miał wielkie kompleksy, których leczenie skończyło się dla niego tragicznie. Przeczytajcie szczegóły tej kuriozalnej historii!

Ta historia zdaje się być kiepskim żartem. Niestety, Ehud Arye Laniado już się z niego nie pośmieje... Miliarder zmarł w kuriozalnych okolicznościach.

Ehud Laniado - kim był?

Ehud Laniado miał 65 lat i był miliarderem. Nazywano go królem diamentów. Był współwłaścicielem Laniado Omega Diamonds. Uważano go za jednego z największych ekspertów od oceny niepoddanych obróbce diamentów na świecie. W 2015 roku sprzedał Błękitny Księżyc Józefiny - najdroższy brylant świata - za 48,4 mln dolarów.

Ehud Laniado miał gigantyczne kompleksy na punkcie swojego wzrostu. Współpracownicy twierdzą, że trzeba było mu kilka razy dziennie recytować stan jego konta, by poczuł się lepiej. Miliarder obsesyjnie dbał o swój wygląd. I właśnie to okazało się być jego tragedią.

HOT TEMAT!
Kuba Wojewódzki

Autor: www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official, TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki nie może sprzedać Bentley'a! Cena? Powalająca!

Ehud Laniado postanowił poddać się operacji powiększenia penisa. Zabieg odbył się 2 marca 2019 w luksusowej klinice w Paryżu. Niestety, biznesmen nie przeżył go. Mężczyzna podobno dostał zawału serca, gdy chirurg wstrzyknął mu do penisa substancję, mającą powiększyć go.

Ciało Laniado zostało wysłane do jego ojczyzny, Izraela, gdzie miliarder zostanie pochowany.

NAJNOWSZE