Kristen Stewart zaskoczyła wszystkich pięknym makijażem. Jak nie ona! [ZDJĘCIA]

2019-10-08 14:08 mw

Kristen Stewart pojawiła się na festiwalu filmowym w Mill Valley i zaskoczyła wszystkich wyjątkowym wyglądem. Tym razem aktorka zrezygnowała ze stylu "punk" - zamiast poszarpanych spodni czy tenisówek wybrała stylowy komplet, a jedynym "niegrzecznym" elementem jej garderoby był nieznacznie wystający z dekoltu biustonosz. Jednak najwięcej zachwytu wzbudził makijaż Kristen Stewart - wyjątkowo jak na nią gustowny i delikatny. Efekt? Zobaczcie sami!

Lubicie styl Kristen Stewart? O pozornie niedbałym wyglądzie aktorki napisano już setki artykułów. Już za czasów sagi Zmierzch rozpisywano się o fryzurze i ciuchach dziewczyny Roberta Pattinsona. Po rozstaniu z filmowym partnerem było jeszcze gorzej. Przez swój mocno zaniedbany wygląd Kristen nazywana była często "chłopczycą" i z całą pewnością w niczym nie przypominała koleżanek z branży.

Dziś Kristen Stewart przywiązuje do wyglądu znacznie większą wagę, ale jedno się nie zmieniło: nadal uwielbia szokować.

KRISTEN STEWART JUŻ NIE JEST "PUNKÓWKĄ"?

Niewiele osób tak konsekwentnie podkreśla swój dystans do świata show biznesu, jak Kristen Stewart. Aktorka od dawna przy każdej możliwej okazji pokazuje, jak bardzo nie pasuje do świata Hollywood.

Na niemal wszystkich oficjalnych uroczystościach Kristen Stewart ubiera się, delikatnie mówiąc, niedbale. Nawet na najważniejsze gale potrafi przyjść w podartych spodniach, czy - jak ostatnio - w dziurawych tenisówkach, z których wystaje palec!

Ale Kristen Stewart nie lubi też monotonii i czasem potrafi zaszokować czymś kompletnie przeciwnym! Po kilku ostatnich przygodach ze stylem "punk" aktorka postanowiła zaprezentować się w całkiem innej odsłonie.

Kristen Stewart była gościem specjalnym 5. dnia odbywającego się od 3 do 13 października Mill Valley Film Festival. Gwiazda filmu SEBERG pokazała się na czerwonym dywanie w wyjątkowo gustownym komplecie. Chyba jedynym "niegrzecznym" elementem jej garderoby był nieznacznie wystający z dekoltu biustonosz.

>> Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na premierze "Czarownicy 2" w Rzymie. A gdzie reszta dzieci?

Najwięcej zachwytu wzbudził jednak makijaż Kristen Stewart - jak na nią wyjątkowo stylowy i delikatny.

Efekt? Zobaczcie sami!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE