Kristen Stewart jest RUDA! Szczęściara, kwarantannę spędza z fryzjerem! [ZDJĘCIA]

2020-04-28 0:07 nk
Kristen Stewart
Autor: www.instagram.com/cjromero

Dawno niewidziana Kristen Stewart zaszyła się w domu na czas kwarantanny. Wtedy pewnie jeszcze nie wiedziała (a może jednak była taka przewidująca?), że niebawem jedna z osób, z którymi przebywa, odegra kluczową rolę w jej (na szczęście chwilowym) życiu w zamknięciu! Kristen ma to, czego wielu przyjaciół i fanów może jej teraz tylko po zazdrościć - nową fryzurę z efektem WOW! Ale takim na plus! ;)

Przedłużająca się pandemia nowego rodzaju koronawirusa i związane z tym zaostrzone przepisy wszystkim dają się we znaki. Zamknięte restauracje, kluby, salony kosmetyczne i fryzjerskie sprawiają, że miliony ludzi czują się jeszcze bardziej przytłoczone sytuacją. Niemal na całym świecie zaleca się pozostawanie w domach i unikanie kontaktów z osobami spoza swojego gospodarstwa domowego.

W całej tej trudnej sytuacji mało jest osób, które urządziły się tak dobrze, jak Kristen Stewart...

Nowa fryzura Kristen Stewart! "Kryzysowa"? Bynajmniej!

Mamy już na Hotplota.pl kilka dowodów na to, jak bardzo gwiazdy cierpią z powodu zamknięcia salonów fryzjerskich. Celebryci sami chwalą się tym, jak ich fryzury próbują ratować bliscy.

Okazuje się tymczasem, że Kristen Stewart kwarantannę spędza m.in. ze swoim osobistym fryzjerem (i przy okazji przyjacielem)! A to oznacza, że aktorka będzie jedną z niewielu osób, które po kwarantannie wyjdą z domu z idealnymi włosami. Mało tego, wyjdzie z niego z zupełnie nową fryzurą!

CJ Romero pochwalił się zdjęciami Kristen w nowym kolorze włosów, który sam jej zaserwował. Stewart jest teraz... RUDA! I tańczy jak szalona wygląda świetnie! Prawda?

Hotplota.pl: Renee Zellweger i Melania Trump coraz młodsze? Angelina Jolie radzi rodzicom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE