Kris Jenner: „Zawsze mam ochotę na seks”. Tak podsumowała związek z 25 lat młodszym partnerem

2020-05-25 13:16 AM
Kris Jenner
Autor: Rex Features/East News

Rodzina Kardashian/Jenner to chyba najbardziej szalona rodzina w show biznesie. Klan liczy sporo osób a każdy z nich ma głowę pełną momentami dziwacznych pomysłów. Najbardziej spokojny wydaje się być Rob Kardashian. Jego siostry natomiast doskonale odnajdują się w blasku fleszy. Żadna z nich nie ma problemu by przed kamerami zdradzać najintymniejsze szczegóły z życia. Chyba wiadomo po kim to mają! Kris Jenner również ma silną potrzebę dzielenia się swoimi przemyśleniami i tym, jak wygląda jej życie. Także to intymne…

Cały klan Kardashian/Jenner kocha wyjawiać szczegóły ze swojego życia, nawet te, które pozornie nikogo nie interesują. Ich rodzinne reality show to skarbnica smaczków z życia rodziny. To właśnie dlatego Kourtney Kardashian powiedziała: dość. Podobno zbyt mało prywatnych szczegółów wyjawiała w programie, co nie podobało się Kim Kardashian. O ile Kourt jest najbardziej skrytą osobą w klanie, tak Kris Jenner nadrabia wszystko. 64-letnia głowa rodziny właśnie zdradziła jak układa się jej życie seksualne z młodszym o 25 lat Coreyem Gamble. I jeśli ktoś z Was myślał, że w tych sprawach Kris jest abstynentką, to nieźle się pomylił. Jenner ma bardzo wysokie libido. Jak sama zdradziła, praktycznie cały czas ma ochotę na seks!

Nie wiem, co się dzieje, ale myślę, że naprawdę jest ze mną coś nie tak, ponieważ zawsze mam ochotę na seks. On (Corey) zawsze jest taki seksowny. – mówiła.

SIOSTRY KARDASHIAN/JENNER NIE PRZEPADAJĄ ZA PARTNEREM KRIS JENNER

Z tej wypowiedzi z pewności nie będą zadowolone córki Kris, które od dawna dają jej do zrozumienia, że nie przepadają za partnerem matki. No ale Kris raczej się tym nie przejmie za bardzo. Kris i Corey zaczęli spotykać się w 2014 roku. I choć po drodze podobno kilka razy się rozstawali, to jak widać wszystko u nich w najlepszym porządku.

Ciekawe tylko, czy Corey wytrzyma takie tempo…? 😉

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: znudzony Shawn Mendes bez Camili; dlaczego Justin Bieber nie może spać?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE