Khloe Kardashian nieudolnie reklamuje buty. Uwagę skupia WIELKI pierścionek. Zaręczonowy?

2021-02-22 19:02 es
Khloe Kardashian
Autor: WOOT/Backgrid/East News

Khloe Kardashian jest szefową marki Good American. Jednak musi trochę popracować nad promocją. Gwiazda chciała zareklamować nowe buty, ale uwaga wszystkich fanów skupiła się na ogromnym pierścionku na jej palcu. Rozgorzała dyskusja - czy to zaręczynowy!?

Wszystkie siostry Kardashian Jenner wiedzą, że sama sława to nie wszystko. Trzeba jeszcze zarabiać! Dlatego każda z sióstr ma własną markę - kosmeyki, lifestyle czy nawet alkohol. Khloe Kardashian jest szefową Good American. Pod tym szyldem sprzedaje ubrania, buty i dodatki.

Ponieważ profil Khloe Kardashian na Instagramie śledzi 130 milionów fanów, właśnie tam można zrobić najlepszą reklamę. Choć tym razem celebrytka rozproszyła uwagę fanów.

Khloe Kardashian pozuje z gigantycznym pierścionkiem

Miała to być reklama butów, ale...nikt nie zwraca na nie uwagi! Khloe Kardashian przesadziła z rozpraszaczami. Zdjęcie zrobiono jej w takiej pozycji, że na pierwszym planie są nie buty, ale jej boskie pośladki. Choć wyjątkowo to nie one odwróciły uwagę fanów.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Na palcu Khloe Kardashian widać gigantyczny pierścionek. A ponieważ jej relacje z Tristanem Thompsonem są bardzo dynamiczne, fani spekulują...

- Czy to pierścionek zaręczynowy!?

- Co tam buty! Ten pierścionek zaręczynowy kradnie całą uwagę

- O BOŻE! Oni się zaręczyli!

- Taki wielki pierścionek to na pewno zaręczynowy!!

Spekulują internauci.

A co Wy myślicie?

NAJNOWSZE