Kourtney Kardashian wybiera: Shawn Mendes, Leonardo DiCaprio czy John Mayer? Będziecie zaskoczeni

2019-04-30 13:29
Kourtney Kardashian
Autor: WENN.com/agefotostock/East News

Kourtney Kardashian odwiedziła ostatnio Ellen DeGeneres, gdzie jak zwykle czekało na nią sporo atrakcji. Poza rozmową na temat obecnego stanu uczuciowego Khloe Kardashian, Ellen przygotowała dla Kourtney znaną grę, podczas której musiała ona wskazać, z którym ze znanych facetów najchętniej wybrałaby się na randkę. Wiecie, kogo wybrała?

Kourtney Kardashian ma w ostatnim czasie najbardziej rozbudowane życie miłosne spośród swoich sióstr. Kourt ma ostatnio doskonały kontakt ze Scottem Disickiem, a jednocześnie nie odmawia sobie romansów, takich jak ten z Jounesem Bendjimą czy Luką Sabbatem. Celebrytka nie stroni od młodszych facetów i może przebierać w chętnych do randkowania.

Przed trudnym wyborem Kourtney Kardashian została postawiona przez Ellen DeGeneres, która kazała wybierać jej spośród najsłynniejszych przystojniaków świata. Z kim najchętniej poszłaby na randkę?

HOT TEMAT
Kylie Jenner

Autor: Rex Features/East News

Kylie Jenner rozprawiła się z Jordyn Woods. To musiało ją zaboleć

Kourtney Kardashian wybiera faceta na randkę

Kourtney Kardashian musiała wybrać spośród grupy, w której znaleźli się: John Mayer, Post Malone, Trevor Noah, Shawn Mendes, Lewis Hamilton, Zac Efron, Michael B. Jordan i Leonardo DiCaprio. Celebrytka odrzuciła najpierw Trevora Noaha i Post Malone'a, wybierając Johna Mayera. Gdy jednak na ekranie pojawił się Shawn Mendes, zwątpiła...

Ten jest dobry!

- powiedziała z uśmiechem. Ostatecznie, żartując ze swojej sympatii do młodszych mężczyzn, stwierdziła:

Pójdę w kierunku, którego normalnie nie wybieram. Meyer.

John Meyer wydawał się zwycięzcą do momentu, w którym do wyboru pojawił się też Leonardo DiCaprio.

Mogę wybrać obydwóch? Czy to już koniec? Jeśli to koniec, biorę obydwóch.

- zakończyła.

A kogo Wy byście wybrały?

NAJNOWSZE