Kourtney Kardashian WRÓCI do Keeping Up With The Kardashian? Co dalej z jej karierą? SONDA

2020-04-05 16:20 nk
Kourtney Kardashian
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Kjourtney Kardashian podjęła decyzję o odejściu z rodzinnego reality show. Czy to już ostateczne postanowienie celebrytki? No i jak Keeping Up With The Kardashians będzie wyglądało bez niej? Weźcie udział w naszej sondzie i dajcie znać, co myślicie na ten temat!

Odejście Kourtney Kardashian z Keeping Up With The Kardashians było tematem ożywionych dyskusji już podczas poprzedniego sezonu rodzinnego reality show. Fani myśleli, że sprawa wyjaśni się podczas finału serialu, ale producenci oczywiście zostawili sobie "wabik" na widzów na potrzeby nowej edycji KUWTK.

18. seria show właśnie zadebiutowała w amerykańskiej telewizji i siostry oczywiście nie zawiodły fanów - Kim i Kourtney pobiły się do krwi już w pierwszym odcinku! Poszło o to, czy Kourt pracuje wystarczająco dużo, jak uważa, czy zdecydowanie za mało, jak ocenia jej młodsza siostra.

Kourtney Kardashian wróci do KUWTK?

Ostatecznie Kourtney Kardashian uznała, że miarka sie przebrała, a ona ma już dosyć bycia piętnowaną przez rodzinę za to, że chce chronić swoje życie osobiste.

Fani oczywiście zadają sobie teraz pytanie o przyszłość Keeping Up With The Kardashians i samej Kourtney. Czy najstarsza z sióstr wróci przed kamery? Jak będzie wyglądało KUWTK bez niej? W Końcu Kourt była zawsze dość barwną postacią: rodziła przed kamerami, rozstawała się i zchodziła ze Scottem Disickiem, a potem wybrała się na wspólne wakacje z nim i jego nową dziewczyną... Była też znana ze swojej brutalnej szczerości wobec sióstr: mówiła wprost, że nie obchodzi jej diamentowy kolczyk, który Kim zgubiła w oceanie i o tym, że Khloe jest według niej za gruba...

Myślicie, że Kourtney Kardashian wróci do rodzinnego reality show? Zatęskni za fanami i fejmem?

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE