Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion! Pokochała markę Eppram [NOWE ZDJĘCIA]

2020-10-11 11:03 mm
Kourtney Kardashian w marynarce Eppram od Maffashion
Autor: GEER, STRO/Backgrid/East News

Maffashion może mówić o wielkim sukcesie - jej markę Eppram pokochała kolejna amerykańska gwiazda. W marynarce od Maffashion pokazały się właśnie Kourtney Kardashian oraz jej przyjaciółka i współpracownica, Addison Rae. Które modele wybrały i jak zareagowała na to sama Maffashion oraz jej fani? Zobaczcie!

Kiedy wypuszczasz na rynek jakiś ciuch, jednym z największych sukcesów jest moment, w którym światowe agencje publikują zdjęcia znanej gwiazdy, która postanowiła go założyć. Maffashion ma już na koncie kilka takich chwil - w ubraniach z kolekcji jej marki Eppram pokazywały się już m.in. Veronica Ferraro i Lorena Rae. 

Teraz dołączają do tej listy kolejne dwie znane osoby, w tym Kourtney Kardashian! Celebrytka pokazała się właśnie w marynarce od Maffashion. Markę Julii Kuczyńskiej wybrała także przyjaciółka Kourtney, Addison Rae.

Zobaczcie zdjęcia!

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion

Oczywiście ten ważny moment w historii marki Eppram nie mógł nie zostać zauważony przez fanów Maffashion. Ze wszystkich stron posypały się gratulacje. Julia Kuczyńska usłyszała wiele ciepłych słów o wielkim sukcesie.

Na instagramowym koncie marki Maffashion również pojawiło się zdjęcie Kourtney Kardashian i jej przyjaciółki. Przy fotce znajdziemy opis, z którego dowiadujemy się, które konkretnie produkty wybrały amerykańskie gwiazdy.

@kourtneykardash NIAGARA blazer 🔥 @addisonraee VANUA VANILLA blazer! 2 x #EPPRAM #OXIDANE POWER! 

Eppram to marka założona niedawno przez Julię Kuczyńską i Lanę Nguyen. Firma ma ambicje podbić międzynarodowy rynek i chyba wiele wskazuje na to, że jej się to uda.

Dodajmy, że marka Eppram jest bardzo młoda - premiera pierwszej kolekcji Maffashion i Lany Nguyen odbyła się w maju tego roku.

Gratulujemy i czekamy na zdjęcia kolejnych znanych gwiazd w ciuchach z kolekcji Eppram!

Czy sprzątanie mieszkania odchudza? | ESKA XD - Fit vlog #5

Poniżej znajdziecie też filmik z Kourtney Kardashian i Addison Rae w marynarkach od Maffashion.

Julia Kuczyńska nie kryje szczęścia.

Mamy to!!!! @kourtneykardash w marynarce NIAGARA z kolekcji #OXIDANE! 🔥 Co lepsze? @addisonraee wybrała marynarke VANUA VANILLA!!! 2 x #EPPRAM POWER! Jaram się! Bo jak doskonale wiecie dziewczyny maja dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni!

- pisze na swoim Instagramie Maffashion.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE