W najnowszym sezonie „Z kamerą u Kardashianów” słynna rodzina znów pokazuje jak mija im życie, a trzeba przyznać, że ten sezon będzie bardzo ciekawy. Chociażby z racji na relację Khloe Kardashian i Tristana Thompsona. Jednak oprócz miłosnych rozterek siostry zmagały się z problemami zdrowotnymi.
>> U Kim Kardashian zdiagnozowano toczeń! Na to samo cierpi Selena Gomez
KOURTNEY KARDASHIAN TRACIŁA WŁOSY
W programie Kourtney zdradziła, że została zmuszona odwiedzić chirurga plastycznego Dr. Jasona Diamonda, ponieważ odkryła, że… łysieje! Łysina zaczęła pojawiać się na czubku jej głowy.
„Dostaję PRP (osocze bogate w płytki krwi), gdzie biorą twoją krew, używają twojego osocza i wstrzykują go w moją głowę, aby moje włosy odrosły”. – mówiła Kourt.
Dr. Diamond zapowiedział, że celebrytka prawdopodobnie będzie potrzebowała dwóch lub trzech serii zabiegu, na początku raz w miesiącu, a następnie po trzech miesiącach.
Nie wiadomo dlaczego Kourtney dopadł taki problem. Trzymamy kciuki, by terapia pomogła!