U Kim Kardashian zdiagnozowano toczeń! Na to samo cierpi Selena Gomez

2019-09-10 13:30 mw
Kim Kardashian, North West
Autor: PapCulture / SplashNews.com/East News

Czy Kim Kardashian cierpi na toczeń? Najnowsze odcinki rodzinnego reality show rodziny Kardashianów, "Keeping Up With The Kardashians", przynoszą niepokojące wieści o stanie zdrowia celebrytki. Okazuje się, że lekarze zdiagnozowali u Kim Kardashian symptomy choroby autoimmunologicznej, takiej samej, na jaką cierpi m.in. Selena Gomez. Przypomnijmy, że to właśnie toczeń przyczynił się u Seleny do poważnych powikłań, w wyniku których piosenkarka musiała przejść przeszczep nerki.

Niewykluczone, że Kim Kardashian ma poważne problemy ze zdrowiem. Już rok temu u celebrytki zdiagnozowano tzw. zespół cieśni kanału nadgarstka, objawiający się m.in. drętwieniem i mrowieniem palców u rąk i osłabieniem chwytu. Dokuczliwa przypadłość nie jest jednak jedynym kłopotem spędzającym sen z powiek Kim Kardashian. Okazuje się, że gwiazda może cierpieć na znacznie poważniejszą chorobę.

W najnowszym odcinku KUWTK widzowie prześledzić mogli wizytę Kim Kardashian u lekarza, który wstępnie zdiagnozował u niej toczeń!

Kim przeszła badanie, które miało wykluczyć lub potwierdzić reumatoidalne zapalenie stawów. Tymczasem badanie wykazało, że Kardashianka może też cierpień na chorobę autoimmunologiczną.

KIM KARDASHIAN CHORUJE NA TOCZEŃ?

W najnowszym odcinku "Keeping Up With The Kardashians" widzowie byli świadkami wizyty Kim Kardashian w gabinecie lekarza, który przeprowadzał badania. O wynikach tych badań Kim dowiedziała się telefonicznie.

Celebrytka była zdruzgotana, kiedy usłyszała, że badanie dało wstępny wynik POZYTYWNY na występowanie dwóch chorób: tocznia i zapalenia stawów.

Następnych kilka dni będzie dla mnie piekłem. Będę się zastanawiać, co mi jest i co można z tym zrobić

- powiedziała po diagnozie lekarza Kim Kardashian.

Celebrytka wciąż jednak może mieć nadzieję, że ominie ją najgorszy scenariusz. Badania, które przeszła, nie dają podobno ostatecznego wyniku.

Toczeń to choroba, z którą zmaga się m.in. Selena Gomez. To właśnie w wyniku komplikacji po toczniu gwiazda musiała przejść pilną operację przeszczepu nerki.

>> Khloe Kardashian i Tristan mieli terapię po rozstaniu! Ona zaprosiła go na noc!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka programu "Z kamerą u Kardashianów", w którym Kim Kardashian dowiaduje się, że może chorować na toczeń:

ZOBACZ TEŻ:

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE