Kourtney Kardashian i Travis Barker na pierwszych wspólnych zdjęciach! Jest odważnie

2021-04-19 12:44 kp
Travis Barker, Kourtney Kardashian
Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Choć Kourtney Kardashian i Travis Barker są oficjalnie para od tegorocznych walentynek, dotąd unikali publikowania wspólnych zdjęć. Urodziny celebrytki to jednak doskonały moment, by w końcu pochwalić się związkiem! I tak Travis Barker opublikował na swoim Instagramie kilka naprawdę gorących zdjęć ze swoją dziewczyną. Pasują do siebie?

Fani Kourtney Kardashian zapewne nie mogli się spodziewać, że ich ulubienica po latach randkowania z młodszymi mężczyznami w końcu znajdzie miłość w 45-letnim Travisie Barkerze. Muzyk Blink-182 od dawna był znajomym Kardashianek, ale dopiero teraz, gdy zaczął spędzać więcej czasu z Kourtney, między nimi zaiskrzyło. Po tygodniach plotek w walentynki para potwierdziła, że jest oficjalnie razem.

Jednocześnie przez lata życia w świecie showbiznesu Kourtney Kardashian zaczęła coraz bardziej doceniać swoją prywatność. Celebrytka od dawna sugerowała, że ma dość sprzedawania swojego życia osobistego, co zakończyło się jej odejściem z Keeping Up With The Kardashians, a ostatecznie zakończeniem całego show. Teraz Kourt dzieli się więc z fanami tym, co chce. Dotąd nie pokazywała więc zdjęć z ukochanym.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Kourtney Kardashian i Travis Scott na gorących zdjęciach

Z okazji przypadających w niedzielę 42. urodzin Kourtney Kardashian to Travis Barker postanowił jako pierwszy pokazać wspólne zdjęcia z ukochaną. Muzyk wybrał przy tym naprawdę gorące fotki, na których para nie szczędzi sobie czułości. Co więcej, rockman dodał też video, na którym Kourt sugestywnie... liże jego palec.

Cholernie cię kocham! Jesteś błogosławieństwem dla tego świata

- napisał wylewnie pod zdjęciami.

Nie ma wątpliwości, że Kourtney Kardashian jest bardzo szczęśliwa - z pewnością ona sama nie spodziewała się, że jeszcze kiedyś strzała Amora trafi ją aż TAK bardzo!

Zobaczcie sami te zdjęcia:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE