Travis Barker, Kourtney Kardashian

i

Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Travis Barker robi makijaż z córką. Chłopak Kourtney Kardashian to ojciec roku [WIDEO]

2021-03-31 22:03

Wychowanie dzieci to ogromne wyzwanie i czasami wymaga poświęceń. Z tego powodu Travis Barker zrobił sobie makijaż. Chłopak Kourtney Kardashian spędzał czas ze swoją 15-letnią córką. Alabama postanowiła zakryć tatuaże ojca solidną warstwą podkładu. W sumie muzyk ma ich ponad 100. Sami zobaczcie efekt!

Do sieci trafiło wideo, które na pewno rozgrzeje serce Kourtney Kardashian. Jego 15-letnia córka opublikowała test podkładu z udziałem swojego taty. Travis Barker pozwolił, by Alabama przykryła jego tatuaże na twarzy.

Taka forma spędzania czasu z dzieckiem wymaga sporego dystansu do samego siebie! Ponadto to świetny dowód na to, że Travis Barker jest świetnym tatą. Dla Kourtney Kardashian, która sama ma trójkę dzieci to doskonały sygnał!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Travis Barker dał się umalować córce

Wychowywanie nastolatki czasami wymaga poświęceń. Może to być na przykład występ w filmiku podczas testowania podkładów. Travis Barker, którego ciało pokrywa ponad setka tatuaży to doskonała osoba do takich testów.

Alabama zaprosiła tatę przed kamerę i zrobiła mu makijaż. Okazuje się, że podkład doskonale zakrył jego tatuaże na twarzy.

Kourtney Kardashian wzruszy się tym filmikiem?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?