Kourtney Kardashian naprawdę wycofuje się z KUWTK! "Robię duży krok do tyłu"

2020-04-03 16:02 kp
Kourtney Kardashian
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Kourtney Kardashian od wielu tygodni przekonuje, że nie odnajduje się dłużej w roli gwiazdy rodzinnego show Keeping Up With The Kardashian. Celebrytka ma za sobą liczne rozmowy z siostrami i jedną bójkę, która ostatecznie utwierdziła ją w przekonaniu, że odejście z KUWTK to najlepsza decyzja, jaką może podjąć. Co powiedziała na ten temat?

Kourtney Kardashian od początku kariery sprawiała wrażenie najbardziej niezależnej ze wszystkich sióstr Kardashian. Celebrytka zawsze chodziła nieco własnymi ścieżkami i dbała przede wszystkim o siebie i swoje dzieci. Od wielu tygodni jej niezależność coraz bardziej doskwierała jej rodzinie - zapowiedzi jej odejścia z Keeping Up With The Kardashians to od dawna jeden z głównych tematów rozmów między siostrami.

Mimo próśb, gróźb, a nawet rękoczynów, Kourtney Kardashian nie zmieniła swojego stosunku do dalszych występów w rodzinnym show. Celebrytka już jakiś czas temu ogłosiła, że nie będzie pokazywać w programie swoich dzieci, a teraz ostatecznie potwierdziła, że sama również się wycofuje.

Kourtney Kardashian odchodzi z KUWTK

Zdecydowałam się zrobić duży krok wstecz od filmowania i naprawdę po prostu wybierać, co pozwolę śledzić kamerom. Myślę, że teraz będzie to, gdy będę miała coś, co uważam za interesujące do sfilmowania, lub gdy będę czuła się podekscytowana, robiąc to.

- powiedziała Kourtney Kardashian.

Pierwszy etap "odchodzenia" z Keeping Up With The Kardashians Kourt zaprezentowała już 2 kwietnia podczas kolejnego odcinka show. Celebrytka nie komentowała na żywo odcinka na Twitterze  - jak robią zawsze Kardashianki - a zamiast tego oświadczyła:

Nie będę dziś tweetować na żywo o #KUWTK, ponieważ spędzam czas z moimi dziećmi, kiedy mają wolne od szkoły. Zdaję sobie sprawę, że obecnie wiele rozmów dotyczy mojej etyki pracy i wydaje mi się, że muszę wyjaśnić jedno: wychowywanie dzieci to także praca. W rzeczywistości jest to najtrudniejsza i najbardziej satysfakcjonująca praca, jaką kiedykolwiek miałam. Postanowiłam skoncentrować się na moich dzieciach i marce Poosh, która pomaga w znalezieniu TWOJEJ zdrowej równowagi do najlepszego życia. Nie oceniam nikogo, kto wybierze inną opcję i mam nadzieję, że każdy doceni również moje wybory.

- napisała celebrytka, odnosząc się do jej ostatniego konfliktu z siostrami.

>> WIEMY, o co pobiły się Kim i Kourtney Kardashian! Zaczęło się od... Kylie Jenner! WIDEO!

NAJNOWSZE