Kourtney Kardashian krytykowała Kim za plastikową butelkę. Fani przyłapali ją na TYM SAMYM

2019-12-03 21:11 nk
Kourtney Kardashian
Autor: SplashNews.com/East News

Chciałoby się powiedzieć, że przyganiał kocioł garnkowi... W ostatnim odcinku Z Kamerą u Kardashianów Kourtney ochrzaniła młodszą siostrę o używanie jednorazowych butelek plastikowych z wodą. Pod koniec epizodu fani wypatrzyli, jak Kourt... sama pije wodę z plastikowej butelki! Na Twitterze zawrzało, a sama celebrytka zdecydowała się przeprosić za swoje zachowanie!

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewałby się, że kochające przepych i obnoszące się z naturalnymi futrami siostry Kardashian będą kłóciły się o ekologię! A jednak, nastał ten moment, która jedna z celebrytek gani drugą za zachowania niesprzyjające środowisku naturalnemu!

Kourtney Kardashian przyłapana!

W USA trwa 17. sezon Keeping Up With The Kardashians. W ostatnim odcinku serialu Kourtney Kardashian zwróciła Kim uwagę, że ta używa wody z plastikowych butelek w swoim biurze. Co ciekawe, jeszcze w tym samym epizodzie na identycznym zachowaniu widzowie przyłapali samą Kourt!

Pod koniec odcinka widać, jak Kourtney Kardashian pije wodę z jednorazowej butelki. Po emisji 10. epizodu na celebrytkę spłynęła fala krytyki na Twitterze. Kourt postanowiła odpowiedzieć.

Byłam w biurze Kim i tylko to tam było. I nie, nie jestem idealna, ale mogłam przynieść tego dnia butelkę wielorazową, to prawda.

- napisała Kourtney Kardashian.

Co ciekawe, tuż po emisji odcinka Kim Kardashian pokazała na instagramowym story wielorazową butelkę, jaką dostała od marki Khloe, Good American, i powiedziała, że będzie jej używać, bo... wyrzuciła z biura wszystkie jednorazowe plastiki!

NAJNOWSZE