Kourtney Kardashian kręci KUWTK! To jej ostatnie sceny? [ZDJĘCIA]

2020-07-15 11:27 KP

Mimo, że Kourtney Kardashian podjęła już decyzję o odejściu z Keeping Up With The Kardashians, musi do końca zrealizować swoje zobowiązania wobec rodzinnego show. I tak paparazzi przyłapali ją ostatnio w pracy z Kendall Jenner. Celebrytki pracowały razem na planie programu. Co ciekawe - obie od dawna nie ukrywały, że są zmęczone pokazywaniem swojego prywatnego życia. Widać?

Kourtney Kardashian doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że swoją sławę i majątek zawdzięcza w ogromnym stopniu rodzinnemu show. Celebrytka od trzynastu lat sprzedawała w Keeping Up With The Kardashians swoją prywatność, co zapewniło jej życie wśród największych gwiazd i największych luksusów. Jednocześnie jednak przez te lata Kourt dojrzała, a jej priorytety bardzo się zmieniły.

Celebrytka już od bardzo wielu miesięcy sugerowała, że chciałaby odejść z rodzinnego show i zadbać o swoją prywatność. Matka trójki dzieci z coraz większą niechęcią pojawiała się na planie reality show, a jej otwarte niezadowolenie rzutowało na jej relacje z siostrami, które nie wyobrażały sobie, by którakolwiek z nich odeszła z KUWTK. Wystarczy tu przypomnieć jej bójkę z Kim Kardashian z marca tego roku, kiedy to Kourtney nie wytrzymała sugerowania, że nie chce jej się pracować.

>> WIEMY, o co pobiły się Kim i Kourtney Kardashian! Zaczęło się od... Kylie Jenner! WIDEO!

Kourtney Kardashian (jeszcze) w Keeping Up With The Kardashians

Ostateczną decyzję o odejściu z Keeping Up With The Kardashians celebrytka podjęła kilka tygodni temu. W ostatnim wywiadzie dla Vogue Arabia Kourtney Kardashian wprost nazwała show "toksycznym środowiskiem" i przyznała, że zależy jej teraz najbardziej na prywatności.

>> Kourtney Kardashian o rodzinnym show: "Toksyczne środowisko"

Oczywiście z programu nie można odejść ot tak. Dlatego też Kourtney Kardashian jeszcze przez jakiś czas będzie występowała w show i wypełniała swoje ostatnie zobowiązania, które zapewne znajdują się w odpowiednich umowach.

Zobaczcie, jak poszło jej na planie tym razem!

NAJNOWSZE