Kourtney Kardashian o rodzinnym show: "Toksyczne środowisko"

2020-07-08 13:21 KP
Kourtney Kardashian
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Kourtney Kardashian ma za sobą w ostatnich poważne starcie o swój udział w Keeping Up With The Kardashians. To właśnie dzięki rodzinnemu show i pokazywaniu życia prywatnego ona i jej siostry od lat utrzymują swoją popularność i zarabiają miliony dolarów. 41-letnia celebrytka od dawna marzyła o odejściu z KUWTK i w końcu spełniła swoje życzenie.

Gdy Kourtney Kardashian wiele miesięcy temu zaczęła sugerować swoim siostrom, że ma dość występowania w Keeping Up With The Kardashians, w klanie zawrzało. Od dawna bowiem mówiono, że z programu próbują wykręcić się również najmłodsze Kylie i Kendall Jenner, a odejście Kourt mogłoby doprowadzić do rozpadu całej ekipy. A tymczasem to właśnie dzięki KUWTK słynna rodzina wciąż utrzymuje swoją popularność.

Przez lata występowania w Keeping Up With The Kardashians słynne siostry zdążyły pokazać najbardziej intymne momenty swojego życia - Kourtney rozstanie ze Scottem Disickiem, Kim problemy z ciążą, a Khloe zdradę Tristana Thompsona. 41-letnia Kourtney Kardashian coraz bardziej ceni jednak sobie prywatność i dla dobra dzieci od dawna planowała odejście z show.

>> Kourtney Kardashian odchodzi z KUWTK? "Jestem w punkcie krytycznym!"

Kourtney Kardashian krytykuje KUWTK

Teraz swoją decyzję o odejściu z Keeping Up With The Kardashians Kourtney Kardashian oficjalnie potwierdziła w rozmowie z Vogue Arabia, a samo show nazwała "toksycznym środowiskiem". Kogo dokładnie miała na myśli?

Kręciłam program non-stop od 14 lat ... Czułam się niespełniona i stało się to dla mnie zbyt toksycznym środowiskiem, aby nadal zajmowało taką część życia. Prywatność jest czymś, co cenię i znalezienie równowagi pomiędzy chwilami prywatnymi a byciem w reality show jest trudne. Ludzie mają błędne przekonanie, że nie chcę pracować, co nie jest prawdą. Podążam za swoim szczęściem i wkładam energię w to, co mnie uszczęśliwia.

- powiedziała celebrytka.

Teraz Kourt chce poświęcić więcej czasu swoim dzieciom.

>> Kourtney Kardashian na okładce Vogue! Sofia Richie może pozazdrościć

Zawsze staram się jak najbardziej, gdy jestem z dziećmi, aby nie być przy telefonie, być obecną w tym, co robimy i mieć takie chwile, w których patrzymy sobie w oczy i łączymy się. Zazwyczaj spędzamy jeden dzień w weekend, kiedy nie mamy planów, w piżamie lub dresach. Śpimy. Lubię tego dnia nie mieć harmonogramu.

- opowiedziała.

Myślicie, że poza programem będzie szczęśliwsza?

NAJNOWSZE