Kourtney Kardashian ćwiczy… język! Travis Barker będzie zachwycony

2021-03-02 14:00 AM
Kourtney Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera kwitnie. I choć niektórzy nie dawali im żadnych szans to coraz częściej media rozpisują się na temat tego jak wiele ich łączy. Kourtney jest zakochana po uszy!

Odkąd Kourtney Kardashian i Travis Barker potwierdzili swój związek nie odstępują się na krok i swobodnie zachowują się w swoim towarzystwie w miejscach publicznych. Już dawno przestali się ukrywać, co tylko działa na ich korzyść. Dzięki temu coraz więcej osób zaczyna wierzyć, że tę dwójkę połączyło prawdziwe uczucie. Mają ze sobą naprawdę wiele wspólnego. Media rozpisują się nie tylko o tym co ich łączy ale także o tym, jak bardzo nowa miłość działa na Kardashiankę.

Według najnowszych informacji Kourtney miała zapisać się na ćwiczenia językowe i wcale nie chodzi tu o naukę nowego języka… 😉 Tutaj tłumaczymy dosłownie, ćwiczenia językowe dotyczą prawdziwego języka! Po tych informacjach fani zaczęli dorabiać teorię po co Kourt takie warsztaty. Jak można się domyślać, większość propozycji internautów nie jest zbyt grzeczna…

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Kourtney Kardashian ćwiczy język dla Travisa Bakera!

Ale do rzeczy. Według zapewnień zagranicznych tabloidów, fani mają rację w jednym – Kourt postanowiła się zapisać na terapię językową ze względu na ukochanego. A po co dokładnie jej giętki język?

Regularne ćwiczenia tej części ciała świetnie wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie. Wzmacniając język i rozluźniając mięśnie szyi można zapewnić sobie lepszą drożność dróg oddechowych, co w konsekwencji przyczynia się do dobrego snu i pomaga… zmniejszyć chrapanie! Według informacji Kourtney, która współpracuje z The Breathe Institute ćwiczy codziennie co przekłada się na lepsze oddychanie a także przeżuwanie czy mówienie.

Kourtney chyba nie była zbyt cicha w łóżku… Być może dzięki terapii językowej przestanie chrapać! Travis Barker z pewnością się ucieszy. 😉

NAJNOWSZE