Kotońscy z Gogglebox i ich romantyczna kolacja na plaży! To niespodzianka od syna! [FOTO]

2020-08-08 11:17 RD
Agnieszka Kotońska
Autor: Materiały Prasowe

Tak romantycznego wieczoru Agnieszka i Artur Kotońscy z programu Gogglebox chyba się nie spodziewali. Kolacja na plaży, wino… To wszystko przygotował ich syn, Dajan. Na Hotplota.pl możecie zobaczyć zdjęcia, które Agnieszka opublikowała w sieci.

Rodzina Kotońskich praktycznie od początku programu Gogglebox w TTV bierze w nim udział. Początkowo wiele osób twierdziło, że format ten nie jest zbyt ciekawy. W końcu polega on na tym, że wybrane w castingu osoby w swoich domach i mieszkaniach oglądają programy telewizyjne, filmy i seriale, a później komentują je przed kamerami. Finalnie okazało się, że widzowie pokochali ten program, a jego uczestnicy stali się prawdziwymi gwiazdami. Tak jest właśnie między innymi z rodziną Kotońskich, czyli Agnieszką, Arturem i Dajanem, którzy słyną z bezpośredniości, poczucia humoru i luzu, który towarzyszy im każdego dnia.

Agnieszka od początku programu przeszła sporą metamorfozę. Zmieniła się nie do poznania. Gwiazda schudła, a także zmieniła swój styl ubierania się. Tymczasem rodzina spędza wakacje nad polskim morzem. I tak Agnieszka pochwaliła się niespodzianką, którą przygotował dla nich syn. To romantyczna kolacja na plaży.

Niespodzianka ❤️❤️❤️prezent od dzieci @karolainnnn_ @dajankotonski życzę wam wszystkim takich dzieci jak my mamy ❤️❤️❤️Magia ,fajerwerki ,kolacja na plaży, wino 🍷🍷🍷❤️❤️❤️kocham Cię życie 🍸❤️❤️Powiem wam,ze marzeniem moim było właśnie tak przeżyć kolacje na plaży ❤️❤️❤️kochaj życie❤️ ❤️❤️jestem szczęśliwa więcej nie oczekuje od życia.. Tylko to by mój syn i synowa byli blisko nas ❤️❤️❤️

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE