Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

i

Autor: Jan Bielecki/East News

Koroniewska i Dowbor w ogniu krytyki. Dostało się im za wywiad z Dagmarą z Królowych życia

2022-04-08 11:52

Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nie przeszkodziła jej w zrobieniu wielkiej kariery telewizyjnej. Celebrytka jest gwiazdą popularnego programu Królowe życia, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników. Teraz pojawiła się jako gość na domówce u Dowborów. W sieci zawrzało.

Domówka u Dowborów z Dagmarą Kaźmierską to jeden z najgorętszych aktualnie tematów. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kontynuują cykl spotkań z uwielbianymi przez widzów postaciami ze świata show-biznesu. Tym razem celebrycka para zaprosiła do rozmowy bohaterkę programu Królowe życia Dagmarę Kaźmierską. Trwające ponad półtorej godziny spotkanie okazało się wielkim hitem. Transmisję live oglądały tysiące użytkowników Instagrama. Pomysł zaproszenia kontrowersyjnej celebrytki, która ma za sobą kryminalną przeszłość, nie spodobała się jednak wielu osobom. Swój głośny sprzeciw wyraził między innymi popularny działacz społeczny Jan Śpiewak. Zdaniem aktywisty osoby takie, jak Dagmara Kaźmierska, która zbudowały swoją pozycję na cudzym nieszczęściu, nie powinny być promowane przez media. 

Kolejna kryminalistka z influencerami. Tak się fabrykuje zgodę na rządy bogatej patologii - napisał.

Na wpis Śpiewaka szybko odpisał Maciej Dowbor. Dziennikarz użył mocnych słów.

Ciekawe czy Jan Śpiewak tak się spuszczał, kiedy Dagmara odwiedziła inne media?! A może Kuba czy Onet Rano też są częścią obrzydliwego patosystemu? Masz to, co lubisz najbardziej. Fejm! Wiesz, co nas różni od ciebie? My żyjemy z pracy, również w internecie, dzięki czemu możemy zatrudniać ludzi, płacić im porządne pieniądze i jeszcze przy okazji wydawać kasę na działalność charytatywną. A ty żyjesz z tego, że wyciągasz kasę od ludzi na Patronite! Ponad 13 tysięcy złotych miesięcznie! Czyli my zarabiamy i dajemy innym, a ty bawisz się w społecznika, harcerza i obrońcę moralności za kasę innych? I ty nas pouczasz, jak być porządnym? Co za hipokryzja! - odpisał.

Internauci nie podzielają jednak zdania gospodarza prigramu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Sonda
Co sądzisz o Dagmarze Kaźmierskiej?

Dowbor w ogniu krytyki

Internautom nie spodobał się sposób, w jaki Maciej Dowbor odniósł się do krytyki ze strony Jana Śpiewaka. Pod postami dziennikarza pojawiły się liczne wyrazy niezadowolenia wynikające z zaproszenia do domówki Dagmary Kaźmierskiej.

Janek robi bardzo dobrą robotę, staje w obronie zwykłych ludzi, może zanim coś napiszesz na jego temat zapoznasz się z treściami, które publikuje na swoim profilu?

Dno... widzę że poziom patologi infu zachowany. Nie ma to jak atakować osobę która coś robi pożytecznego dla społeczeństwa! A co wy takiego robicie oprócz promowania sutenerstwa? Obrzydliwe zachowanie!

Może podzielcie się schabowym z kobietami które przez Wasza koleżankę Dagmarę maja zniszczone życie i psychikę. Jeszcze to słownictwo, żenada - piszą oburzeni.

Myślicie, że zaproszenie "królowej życia" to rzeczywiście nie był najlepszy pomysł? 

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE