Te zagraniczne gwiazdy zachęcają do szczepień! Oni zaszczepili się przed kamerami

Szczepienia przeciwko koronawirusowi trwają i są największą nadzieją na to, że po roku obostrzeń i restrykcji wrócimy do normalności, a przede wszystkim – nie będziemy już musieli obawiać się poważnej choroby. Do szczepień zachęcają nie tylko specjaliści, ale i gwiazdy. Sprawdźcie w naszej galerii, kto zdążył się nie tylko zaszczepić, ale nawet pochwalić się tym na Instagramie!

Coraz więcej osób cieszy się odpornością na koronawirusa po uzyskaniu swojej dawki szczepionki. Program szczepień trwa na całym świecie, a państwa prześcigają się, by móc pochwalić się największą liczbą zaszczepionych osób i w końcu powrócić do upragnionej normalności. Wciąż jednak nie brakuje tych, którzy do szczepień podchodzą sceptycznie i nie są pewni, czy chcą się zaszczepić.

Tych intensywnie przekonują nie tylko lekarze i rządzący, ale i gwiazdy. Ulubieńcy publiczności mają głos, który teraz wykorzystują w ważnym celu. I sami dają przykład, zjawiając się w wyznaczonym terminie w punkcie szczepień.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Te gwiazdy są już zaszczepione

W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie szczepienia przyjęły już ogromne liczby osób, po szczepieniu jest też wiele gwiazd. Celebryci chętnie chwalą się swoim szczepieniem na Instagramie, tym samym pokazując niedowiarkom, że nie ma się czego bać!

Do zaszczepionych gwiazd należą już m.in. Anthony Hopkins, David Harbour, Jane Fonda, Blake Lively, Ryan Reynolds czy Sophie Turner i Joe Jonas. Liczba odpornych jest jednak znacznie dłuższa. Sprawdźcie w galerii, kto już się zaszczepił!

NAJNOWSZE