Serial BrzydUla wraca do TVN! Pamiętacie jak wyglądali aktorzy 12 lat temu? [ZDJĘCIA]

2020-06-06 16:00 DR

Ten serial był ogromnym hitem telewizji TVN! I gdy fani stracili już całkowicie nadzieję na reaktywację tego projektu, pojawiła się ta informacja – BRZYDULA wraca! Tymczasem na Hotplota.pl postanowiliśmy przypomnieć sobie i Wam, jak wyglądali aktorzy kilkanaście lat temu. Zobaczcie galerię kadrów z serialu.

O sprawie jako pierwszy poinformował serwis Wirtualnemedia.pl. Dziennikarza poinformowali, że jeszcze w czerwcu mają ruszyć prace na planie reaktywowanej po jedenastu latach BrzydUli. Premierę telenoweli po kilkunastu letniej przerwie zaplanowano na jesień. Jak czytamy w wypowiedzi zastępcy dyrektora programowego TVN, polska wersja ciągu dalszego BrzydUli będzie różniła się od tych w innych częściach świata. Każdy kraj bowiem pisze inny scenariusz. W Polskiej wersji wystąpią oczywiście Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Marek Włodarczyk czy Wacław Warchoł.

Według dziennikarzy Wirtualnemedia.pl akcja nowych odcinków ma być osadzona 10 lat po wydarzeniach z finału BrzydUli. A jak wyglądali aktorzy tych kilkanaście lat temu? Zobaczcie w naszej galerii na Hotplota.pl.

Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE