"Kopciuszek": Camila Cabello i jej książę Shawn Mendes razem na premierze!

2021-09-03 19:10 mm
Camila Cabello i Shawn Mendes na premierze filmu Kopciuszek
Autor: Grosby Group/East News

Film "Kopciuszek" z Camilą Cabello w roli głównej wreszcie doczekał się swojej premiery! Piosenkarka pojawiła się na uroczystym pokazie musicalu w towarzystwie chłopaka, kanadyjskiego artysty Shawna Mendesa. Zobaczcie, jak bawili się razem na premierze filmu "Cinderella".

Po długim oczekiwaniu "Kopciuszek" trafił wreszcie do oferty Amazon Prime. 1 września w Miami odbyła się uroczysta premiera filmu "Cinderella" z Camilą Cabello w tytułowej roli. Współproducentem musicalu jest James Corden, a obok dziewczyny Shawna Mendesa w filmie zobaczymy także takie gwiazdy jak Idina Menzel, Minnie Driver, Nicholas Galitzine, Billy Porter czy Pierce Brosnan.

Camila i Shawn na premierze "Kopciuszka"

Camila Cabello zabrała na premierowy pokaz swojego filmu własnego księcia z bajki. W sieci pojawiły się wspólne zdjęcia artystki dumnie pozującej na ściance z Shawnem Mendesem. Fotki znajdziecie niżej w galerii Hotploty.

Zdjęcia do filmu "Cinderella" rozpoczęły się w kwietniu 2019 roku. Niestety plany producentów pokrzyżowała pandemia, przez co premiera musicalu nieco się opóźniła.

Czy muzyczna komedia z Camilą Cabello będzie hitem? Zdania krytyków są podobno podzielone. Niektórzy chwalą produkcję za humor i luz, inni porównują film do musicalu Koty z Taylor Swift. Którzy z nich mają rację? O tym przekonamy się pewnie już wkrótce, po publikacji pierwszych wyników oglądalności filmu.

Tymczasem zobaczcie, jak na premierze "Kopciuszka" prezentowała się główna gwiazda filmu, Camila Cabello ze swoim księciem Shawnem Mendesem!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08
Sonda
Którą z dziewczyn lubisz bardziej?
NAJNOWSZE