Camila Cabello pokazuje krągłości w przezroczystych spodniach! Sexy? [ZDJĘCIA]

2021-09-02 20:26 kp

Czas pandemii odbił się na figurach wielu osób - miesiące spędzone w domu i brak aktywności fizycznej zrobiły swoje. Wie o tym też Camila Cabello, która widocznie przybrała kilka kilogramów, jednak... w ogóle się tym nie przejmuje! Pewności siebie i dobrego samopoczucia można jej tylko pozazdrościć. Zobaczcie ją na nowych zdjęciach!

Camila Cabello ujmuje swoich fanów nie tylko talentem muzycznym, ale i otwartością oraz rozważnym podejściem do życia. Gwiazda broni się przed wciągnięciem w machinę showbiznesu i zostaje w branży na własnych warunkach. To oznacza też, dziewczyna Shawna Mendesa wygląda tak, jak chce i dobrze się z tym czuje. Kilka kilogramów więcej? W jej przypadku to żaden powód do złego samopoczucia. 

Camilę Cabello już jakiś czas temu ogłoszono nową ikoną ciałopozytywności. Wokalistka może dziś pochwalić się kobiecymi krągłościami, które złośliwi z pewnością nazwaliby dodatkowymi kilogramami. A może lepiej skupić się na pozytywach? Tak zrobiła właśnie Camila, która ostatnio pokazała się w odważnej stylizacji. 

Jak przygotować się do gali FAME MMA? | ESKA XD - Fit vlog #30

Camila Cabello przyciąga wzrok

Camila Cabello przywitała ostatnio Shawna Mendesa w swoim domu w naprawdę odważnej stylizacji. Wokalistka pokazała się w górze od bikini i siateczkowych spodniach, spod których w całej okazałości mogliśmy zobaczyć jej... stringi! Z takiego powitania Shawn mógł się tylko ucieszyć, a wszystkiemu przyglądali się paparazzi, dzięki którym i my możemy zobaczyć ten moment.

Jak Wam się podoba Camila Cabello w takiej wersji?

NAJNOWSZE