Konflikt z sąsiadami, rola warta miliony i sadzenie drzew. Jak gwiazdom mija tydzień?

2019-12-01 23:00
Gwiazdy na American Music Awards 2019
Autor: Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News, Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/East News

Co nowego słychać u gwiazd? Jeśli na bieżąco śledzicie hotplota.pl to z pewnością wiecie o nich wszystko. W naszym quizie możecie sprawdzić swoją wiedzę!

W świecie gwiazd jak zwykle dzieje się bardzo dużo. Hotplota.pl robi co może, byście byli na bieżąco z najnowszymi doniesieniami. A jest o czym mówić!

Sporo dzieje się w u znanego i lubianego wokalisty. Ed Sheeran w ostatnim czasie zniknął ze sceny muzycznej. Nie myślcie jednak, że siedzi w domu i się obija. Ed Sheeran szykuje kolejny projekt. Jednak nie wzbudza on zadowolenia u wszystkich...

Wszystkich za to zadowolił serial Stranger Things. Dzięki jego popularności młodzi aktorzy zdobyli międzynarodową sławę. Ktoś z obsady kultowej produkcji otrzymał niedawno propozycję za miliony dolarów. Komu szykuje się kasowy sukces?

W ostatnim czasie głośniej, niż kiedykolwiek rozmawia się o ekologii. Do tablicy wzywane są gwiazdy, ponieważ dzięki swoim ogromnym zasięgom mogą zdziałać dużo dobrego. Kto przejął się losem planety i postanowił działać?

Odpowiedzi na te i kilka innych pytań znajdziecie w naszym quizie. Powodzenia!

NAJNOWSZE