Komu będzie kibicować żona Grzegorza Krychowiaka? Francuska modelka zaskoczyła wszystkich

2022-12-02 11:56 Joanna Dembek
Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak
Autor: VIPHOTO/East News Celia Krychowiak zdradziła komu będzie kibicować w meczu Polska-Francja

Celia Jaunat od wielu lat związana jest z piłkarzem naszej reprezentacji, Grzegorzem Krychowiakiem. Francuska modelka przed meczem Polska-Francja została zapytana o to, komu będzie kibicować w tym sportowym starciu. Celia odpowiedziała bez wahania.

Grzegorz Krychowiak może pochwalić się piękną żoną, z którą jest od 2011 roku. 30-letnia Francuska Celia ma znakomite ciało i kocha modę, nic więc dziwnego, że działa w tej branży. Liczne zdjęcia z sesji zdjęciowych można obejrzeć na jej Instagramowym koncie. Trudno nie zachwycić się piękną żoną piłkarza.

Ukochana wspiera Krychowiaka na każdym kroku i kibicuje mężowi w najważniejszych meczach. Kiedy okazało się, że na Mundialu 2022 w Katarze zagramy z Francją, zastanawiającym stało się, komu Celia będzie kibicować. Francuska nie ma wątpliwości, za kogo będzie trzymać kciuki.

Grzegorz Krychowiak obecnie przebywa w Katarze, gdzie reprezentuje Polskę na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2022. Po przegranym meczu z Argentyną i nieoczekiwanym awansie do 1/8 finału, czas na starcie z jednym z faworytów Mundialu, Francją. Tak, jak i poprzednim razem czekają nas ogromne emocje, a kibice nie mogą się już doczekać, aż w niedzielę 4 grudnia Nasi wyjdą na murawę.

W związku z nadchodzącym meczem, internauci zapytali żoną Krychowiaka, komu będzie kibicować. Francuska - "Celia, następny mecz przeciwko Francji. Czy nadal będziesz kibicować Polsce?" — zapytał internauta. Modelka nie miała wątpliwości co odpisać - "Tak, nadal wspieram Polskę" — czytamy.

Sonda
Czy Polska wygra z Francją?
Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE