Kolporter Korona Kielce nadal jest liderem drugiej ligi.

2006-11-21 11:18

Kolporter Korona Kielce nadal jest liderem drugiej ligi. W niedziele na boisku przy ulicy Szczepaniaka kielczanie w siódmym meczu odnieśli szóste zwycięstwo, pokonując Piasta Gliwice 2:0.

Kolporter Korona Kielce nadal jest liderem drugiej ligi. W niedziele na boisku przy ulicy Szczepaniaka kielczanie w siódmym meczu odnieśli szóste zwycięstwo, pokonując Piasta Gliwice 2:0. Prawie komplet fantastycznie dopingujących kibiców właściwie nie miał na co narzekać, no może jedynie na drobne niedokładności w grze. Dokładny tak zresztą jak przy poprzednich pięciu bramkach był lider klasyfikacji strzelców drugiej ligi Jakub Grzegorzewski, który po podaniu Arkadiusza Kaliszana, wymanewrował jeszcze obrońce i pięknym strzałem umieścił futbolówkę w bramce Piasta. Była 29 minuta meczu. W drugiej połowie zmiennik Grzegorzewskiego, Rafał Wójcik dopełnił formalności wykorzystując podanie Grzegorza Piechny. "Cieszą oczywiście trzy punkty, my zagraliśmy twardo i zdecydowanie" powiedział po spotkaniu trener Kolportera Korony Dariusz Wdowczyk. Twardo i zdecydownie trzeba będzie zagrać również w koloejnym meczu, tym razem wyjazdowym, w najbliższy weekend kielczanie zagrają w Sosnowcu z Zagłębiem.