Kolejny dzień Bieberów: on stroi miny, a ona stroi się na siłownię [ZDJĘCIA]

2019-09-10 10:29 kp

Justin Bieber i Hailey Bieber są wyjątkowo zapracowani tuż przed swoim drugim ślubem. Ostatnio para jest w ciągłym biegu, a to wszystko z powodu przygotowań do ceremonii! W Los Angeles Bieberowie dopinają na ostatni guzik jeszcze kilka ważnych elementów... Zobaczcie zdjęcia, które zrobili im paparazzi!

Justin Bieber i Hailey Bieber nie marnują czasu przed swoją drugą ceremonią ślubną. Przypomnijmy, że para planuje pod koniec września powiedzieć sobie TAK w kościele i wśród najbliższych znajomych i rodziny świętować to ważne wydarzenie. Najwyraźniej zostało im jeszcze do dopięcia kilka spraw.

Paparazzi przyłapali tym razem Justina Biebera i Hailey Bieber w Los Angeles osobno, gdy każde z nich załatwiało swoje sprawy. Oboje wyglądali na zmęczonych... czym się zajmowali?

Zmęczeni Justin i Hailey w Los Angeles

Hailey Bieber po raz kolejny widziana była w drodze na siłownię. Modelka regularnie ćwiczy, by zachować zdrowie i nienaganną figurę - a ta ważna jest szczególnie teraz, gdy już niedługo gwiazda założy ślubną suknię. Tam nie może być żadnej fałdki! W Hailey ćwiczyła tym razem dzielnie w spodenkach w zebrę i różowym topie.

Nie mniej zajętym był Justin Bieber, którego fotoreporterzy spotkali... przed studiem tańca. Jus i jego żona już kilka razy odwiedzili to miejsce - być może, by uczyć się pierwszego tańca - i wygląda na to, że piosenkarz ma trochę do nadrobienia, skoro tym razem poszedł tańczyć samotnie ;)

Zobaczcie, jak wyglądał dzień Bieberów!

Zobacz też:

NAJNOWSZE