Kolejna aktorka z Covid w szpitalu! Była "koronasceptyczką"

2021-11-04 13:43 mm

Covid-19 nie oszczędza nikogo, a zwłaszcza niezaszczepionych - niezależnie od tego, czy są to zwykli "zjadacze chleba" czy znane gwiazdy. Media donoszą, że do szpitala z Covid-19 trafiła Kristy Swanson, aktorka znana m.in. z filmu "Buffy, postrach wampirów". Wcześniej gwiazda była zadeklarowaną "koronasceptyczką" i przeciwniczką szczepień.

Niestety czwarta fala pandemii rozwija się w najlepsze, a koronawirus kolejny raz zbiera tragiczne żniwo. Wciąż wiele osób nie jest jeszcze zaszczepionych i to właśnie oni najczęściej zakażają się koronawirusem. Brak szczepionki zazwyczaj oznacza u nich znacznie cięższy przebieg choroby.

Media informują, że z objawami Covid-19 do szpitala trafiła Kristy Swanson, 51-letnia aktorka, która wcześniej dała się poznać jako tzw. "koronasceptyczka". Gwiazda nie kryła, że jej zdaniem pandemia jest spiskiem. Oczywiście wypowiadała się także krytycznie o szczepionkach przeciwko koronawirusowi i sama również prawdopodobnie nie zamierzała się zaszczepić.

Niestety Kristy Swanson przekonała się na własnej skórze, że koronawirus nie tylko istnieje, ale też naprawdę jest bardzo groźny. Według najnowszych doniesień aktorka trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej zdrowie w związku z poważnymi powikłaniami po zakażeniu koronawirusem SARS-Cov-2.

Mimo sporej popularności filmu "Buffy, postrach wampirów", Kristy Swanson nie zrobiła później wielkiej kariery. Aktorka do 2011 roku grała w filmach, ale raczej były to niskobudżetowe produkcje. Później Swanson dała się poznać jako zwolenniczka Donalda Trumpa i teorii spiskowych na temat pandemii. Kristy Swanson twierdziła, że koronawirus "jest jak zwykła grypa".

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2
NAJNOWSZE