Klaudia Halejcio urodziła! Pokazała filmik w swoim stylu

2021-06-08 8:27 kp
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio podzieliła się na swoim Instagramie radosną wiadomością - została mamą! Aktorka urodziła na początku czerwca, a teraz przyszedł czas, by ogłosić to swoim fanom. Klaudia Halejcio przez całą ciążę była bardzo aktywna i chętnie dzieliła się w sieci swoimi przygotowaniami do macierzyństwa. Teraz pokazała... video ze szpitala!

Fani Klaudii Halejcio razem z nią odliczali w ostatnim czasie tygodnie do powitania na świecie jej dziecka. Aktorka miała to szczęście, że przez większość ciąży czuła się dobrze i chętnie udzielała się w sieci. W ciągu ostatnich miesięcy na jej Instagramie mogliśmy oglądać nie tylko zdjęcia z kolejnych ciążowych sesji, ale i zabawne filmiki i relacje z przygotowań w domu do pojawienia się jej córki.

Ci fani, którzy w ostatnich dniach zauważyli, że aktywność celebrytki w cieci spadła, mieli nosa - aktorka została bowiem kilka dni temu mamą. Klaudia Halejcio urodziła 2 czerwca, o czym poinformowała swoich fanów w poniedziałkowy wieczór.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Klaudia Halejcio urodziła

Zgodnie z zapowiedziami Klaudia Halejcio urodziła córkę, której dała na imię Nel. Dziecko celebrytki przyszło na świat w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Jak przystało na Klaudię Halejcio, ogłoszenie narodzin jej córki nie mogło być zupełnie zwyczajne! Gwiazda pokazała na Instagramie filmik ze szpitala, na którym... tańczy w rytm hitu Michaela Jacksona. A fani zachwycają się w komentarzach formą aktorki tuż po porodzie.

Na swoim Insta Story Klaudia Halejcio zamieściła też obszerną relację, w której opowiedziała o swoich odczuciach związanych z byciem mamą. Aktorka pokazała też krótkie video nagrane krótko po porodzie, kiedy to aktorka ze łzami w oczach przyznała, że jest bardzo obolała. Pod postem Klaudii Halejcio zaroiło się gratulacji ze strony jej fanów i przyjaciół z branży showbiznesu.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE