Klaudia Halejcio

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@klaudiahalejcio Klaudia Halejcio uraziła internautów

Klaudia Halejcio ośmiesza siebie i krzywdzi innych. Fani stanęli w jej obronie

2023-02-01 10:18

Klaudia Halejcio znalazła się w ogniu krytyki, po tym, jak opublikowała materiał wideo z egzotycznych wakacji. Aktorka użyła zniekształcającego ciało filtra, a jej wygibasy uraziły niektórych internautów.

Klaudia Halejcio przygodę z aktorstwem zaczęła, gdy miała zaledwie 4 lata. Naukę musiała godzić z planami zdjęciowymi, ale nigdy nie zabrakło jej zapału, aby dalej rozwijać się w tym kierunku. Można ją zobaczyć w wielu filmach, w kabarecie, czy na deskach teatru. Oprócz tego jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie obserwuje ją 708 tysięcy użytkowników. Duża część osób jest zachwycona jej poczuciem humoru i pomysłowymi filmikami. Ostatni, nie wzbudził jednak tyle entuzjazmu, a internauci zarzucają jej naśmiewanie się z ludzi otyłych.

Klaudia Halejcio zjadła chipsy, użyła zniekształcają filtra, a teraz musi mierzyć się z krytyką

Klaudia Halejcio wybrała się z mężem i córką na Malediwy, gdzie spędzają czas w otoczeniu egzotycznej przyrody i szumu oceanu. Klaudia nawet podczas błogiego wypoczynku  zabiega o atencję swoich obserwatorów na Instagramie. Kiedy opublikowała wideo, na którym dodała sobie kilka kilogramów za pomocą specjalnego filtra i zajada się chipsami, spotkała się z krytyką. Chyba nie takiego odbioru się spodziewała. Ludzie zarzucają się naśmiewanie się z osób otyłych.

Ale, ze wyśmiewasz się z ludzi o nieładnej sylwetce ? No brawo Klaudia , zacne - napisał jeden z internautów.

A co maja powiedzieć te osoby które tak wyglądają? Rzeczywiście bardzo śmieszne - czytamy w kolejnym komentarzu.

Boże, jakie to jest toksyczne. Chyba powinna pani następnym razem przemyśleć bo już któryś raz (mam nadzieję że nieumyślnie, ale chyba jednak umyślnie, bo cały czas wraca ten sam schemat) osoby trochę innej postury niż pani - zganiła ją obserwatorka.

Kiedy Ty zaczniesz myśleć? Najpierw przy współpracy z Sinsay „udajesz” otyłą teraz tutaj a jesteś szczupła na maksa. Wiesz że nie robisz tym dobrze ludziom którzy mają taki problem? Przed następnym tiktoczkiem pomyśl trzy razy czy warto uprawiać nieświadomy/świadomy fatshaming - napisała internautka.

Czy słusznie wylała się na nią ta fala krytyki? Wiele osób stanęło po stronie aktorki, tłumacząc, że Klaudia żartuje wyłącznie z siebie i swojego niepohamowanego apetytu na wakacjach all inclusive: "Nie zauważyliście ze ona nie śmieje się z osób otyłych tylko z siebie? Chodzi tutaj o wakacje i jedzenie na nich, a nie o inne osoby które maja problem z waga", "Ktoś tu ma kompleksy. Ona się nabija z siebie a ludzie się doszukują" - bronią ją fani.

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie