Klaudia Halejcio

i

Autor: Instagram/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio dodała szokujące wideo! Była o krok od tragedii?

2022-09-23 16:11

Po naprawdę pracowitym sezonie Klaudia Halejcio udała się na zasłużone wakacje. Popularna aktorka zamieściła w sieci wideo, które mocno przeraziło niektórych jej fanów. Na nagraniu widać bowiem, jak część skrzydła samolotu odpada. Gwiazda ekranu była o krok od tragedii?!

Klaudia Halejcio chętnie dzieli się z obserwatorami chwilami ze swojego życia prywatnego. Tym razem aktorka pochwaliła się faktem, że leci na wakacje do Grecji. Zrobiła to jednak w dość niestandardowy sposób. Za pośrednictwem Instagrama gwiazda ekranu opublikowała wideo, które mocno przeraziło sporą część internautów obserwujących jej profil. Na nagraniu widać bowiem mocno przestraszoną Halejcio, która z niedowierzaniem obserwuje, co dzieje się za oknem samolotu. Chodzi o poważną usterkę środka transportu. Na trwającym niespełna minutę filmiku widać, jak fragment lewego skrzydła stale się porusza, a przy lądowaniu odlatuje. Słychać też mocne uderzenie. Czy aktorka faktycznie była w niebezpieczeństwie?

Przystojny ginekolog namieszał Dodzie w głowie. TO zaskoczyło go w niej najbardziej!

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Klaudia Halejcio - awaria samolotu

Przejętych losem Klaudii Halejcio uspokajamy. Lubianej aktorce nic się nie stało, a zamieszczone przez nią wideo najprawdopodobniej jest efektem sprytnego montażu kilku nagrań, których wcale nie musiała być autorką. Przeglądając jednak zamieszczone pod nim komentarze, można odnieść wrażenie, że wielu internautów poczuło się zaniepokojonych tym, co zobaczyli. Oby Klaudia nie napędziła tylko stracha i tak sceptycznie nastawionym do latania ludziom!

Sonda
Czy uważasz, że Klaudia Halejcio jest dobrą aktorką?