Jan Bednarek zostanie ojcem! Narzeczona piłkarza, Julia Nowak pokazała ciążowy brzuszek

2021-04-06 17:32 es
Jan Bednarek
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Członek reprezentacji Polski już niedługo będzie musiał sprawdzać się w nowej roli. Jan Bednarek zostanie ojcem! Radosną wiadomość przekazała narzeczona piłkarza. W Wielkanoc Julia Nowak pokazała fanom ciążowy brzuszek. Po celebrytce od razu widać, że to już zaawansowana ciąża. Kiedy Jan Bednarek zostanie tatą?

Jan Bednarek to polski piłkarz, który obecnie gra na pozycji obrońcy w klubie Southampton F.C. Poza tym jest członkiem reprezentacji Polski. Już niedługo będzie musiał sprawdzić się w nowej roli... Jan Bednarek zostanie ojcem!

Jan Bednarek będzie miał dziecko

Życie prywatne sportowców wzbudza ogromne zainteresowanie. Oczywiście największą popularnością cieszą się Anna i Robert Lewandowscy. Jednak teraz na języki trafił Jan Bednarek. Okazuje się, że 24-letni piłkarz niebawem zostanie ojcem.

O tym, że Jan bednarek będzie miał dziecko, poinformowała jego narzeczona. Julia Nowak, której Instagramowy profil obserwuje 100 tysięcy osób, opublikowała wymowne zdjęcie.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Widzimy na nim, jak narzeczona Jana Bednarka pozuje w bieliźnie. Julia Nowak ma wyraźnie widoczny, ciążowy brzuszek.

Nasza wielkanocna pisanka!🐣❤️Połowa za nami🤰🏼❤️ BĘDĘ MAMĄ!!!🥰

Napisała celebrytka.

Na instastories dodała, że ona i dzidzia czują się bardzo dobrze. Razem rosną zdrowo i jak na drożdżach. Julia Nowak jest w piątym miesiącu ciąży. A to znaczy, że Jan Bednarek zostanie ojcem w lecie.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE