Estetka, Agnieszka Kaczorowska zrelacjonowała bajkowe baby shower. Zero brzydoty!

2021-06-07 17:28 es
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska znalazła się na językach. Gwiazda popełniła w weekend wpis, w którym żaliła się, że jako estetka musi obserwować "modę na brzydotę". Tancerka została skrytykowana nie tylko przez aktywistki, ale także celebrytki. Jednak z jej stories dowiadujemy się, że nie miała czasu zapoznawać się z reakcjami na swój wpis, ponieważ bawiła się na bajkowym baby shower. Było estetycznie!

Agnieszka Kaczorowska wywołała w weekend prawdziwą burzę. Gwiazda sprowadziła ruchy body positive do "mody na brzydotę". Wiele aktywistek i celebrytek, które promują normalny wygląd kobiet, skrytykowało jej wpis, zwracając uwagę, że jest szkodliwy.

Jednak wygląda na to, że Agnieszka Kaczorowska nie miała czasu dłużej się nad nim zastanawiać. Gwiazda, która wkrótce zostanie mamą po raz drugim, bawiła się na bajkowym baby shower.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoje baby shower

Urządzanie baby shower stało się już w Polsce tradycją. To przyjęcie, podczas którego przyszła mama ma poczuć się "zalana" miłością. Zazwyczaj urządzają je przyjaciółki ciężarnej.

Agnieszka Kaczorowska pokazała urywki z imprezy na swoim stories. Baby shower odbyło się w urokliwym ogrodzie. Uwagę zwracają dekoracje. Popularne ostatnio pastelowe balony, trawy dekoracyjne, makramy. Wszystko zostało urządzone w stylu boho. Na rustykalnych szafkach kusiły apetyczne przekąski.

Na swoim baby shower Agnieszka Kaczorowska wystąpiła w wianku na głowie. Postawiła na pasującą do całej koncepcji, zwiewną sukienkę z odkrytymi ramionami.

Estetycznie?

Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie mamą po raz drugi. Zobacz gwiazd, które niedawno doczekały się swojego pierwszego dziecka.

NAJNOWSZE