Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi świętuje 14-te urodziny syna

Klaudia El Dursi świętuje 14-te urodziny syna. Wzruszający wpis chwyta za serce

2023-02-07 12:53

Klaudia El Dursi jest mamą 14-letniego Dawida, który niedługo zacznie wchodzić w dorosłe życie. Modelka pokazała na Instagramie, jak świętowała urodziny nastolatka. Powiedziała o wczesnym macierzyństwie i dodała chwytający za serce wpis.

Klaudia El Dursi to modelka, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Szybko awansowała na stanowisko prowadzącej "Hotel Paradise", aby wreszcie na stałe zagościć w polskim show-biznesie. Nowa gwiazda telewizji bywa na rozmaitych branżowych wydarzeniach, a nawet zagrała epizodyczne role w dwóch erotycznych filmach: "Dziewczyny z Dubaju" i "Pokusa" w reżyserii Marii Sadowskiej. Oprócz udanego życia zawodowego, Klaudia może pochwalić się udanym życiem rodzinnym, które prowadzi u boku wieloletniego partnera Jacka Leszczyńskiego, który jest prezesem znanej firmy. Modelka wychowuje dwoje dorastających synów, z których jeden właśnie skończył 14 lat! 

Klaudia El Dursi nie spodziewała się tak wczesnego macierzyństwa

Klaudia El Dursi urodziła pierwszego syna, gdy miała niespełna 20 lat. Choć, już jako nastolatka planowała dość w młodym wieku zostać mamą, nie spodziewała się, że nastąpi to tak szybko!

Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego, nie planowałam tej ciąży, ale ja byłam trochę dziwną nastolatką, która już w podstawówce i gimnazjum mówiła, o tym, że jej marzeniem jest być młodą mamą. Ja się ucieszyłam bardzo, wizualizowałam sobie, że to będzie moja córeczka i będziemy takimi dwiema przyjaciółkami. To się nie spełniło, ale mam cudownego syna, który też jest moim przyjacielem - mówiła Klaudia w wywiadzie z DDTVN.

Klaudia rozstała się z ojcem Dawida tuż po jego porodzie. Upłynęło wiele lat, a Klaudia i jej były partner zbudowali wspaniałą relację. Tworzą patchworkową rodzinę, spotykają się w weekendy i inne dni wolne, a Dawid mówi "tato" zarówno do biologicznego ojca, jak i partnera Klaudii.

Klaudia El Dursi zorganizowała synowi urodziny i dodała poruszający wpis

Klaudia bardzo dba o dobre relacje w rodzinie i stara się poświęcać swoim pociechom wiele czasu. Właśnie zorganizowała urodziny dla starszego syna, a na Instagramie podzieliła się kadrami z wypadu na miasto. Nie zabrakło balonów i urodzinowego tortu. Modelka nie omieszkała również napisać kilka słów w mediach społecznościowych. Taki wpis potrafi wzruszyć.

Dokładnie 14 lat temu moje życie się odmieniło... Mając 19 lat urodziłam synka i choć zawsze chciałam być młodą mama bywało różnie... Teraz jesteś moim przyjacielem, wsparciem i motywacja. Moja miłością dla Ciebie chce być lepsza wersja siebie. Dziękuję Synku - czytamy na Instagramie.

Fanki chętnie podzieliły się swoimi historiami na temat wczesnego macierzyństwa, a także złożyli Dawidowi szczere życzenia: "Wszystkiego najlepszego dla synka", "I ten wpatrzony w dziecko wzrok. Wszystkiego najlepszego!!!", "Dawid wygląda na wspaniałego chłopca. Wszystkiego najlepszego dla Niego!" - czytamy w komentarzach i dołączamy się do życzeń!

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE