Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA Klaudia El Dursi wyprawia przyjęcie komunijne synowi Jasiowi

Gwiazdy

Klaudia El Dursi organizuje synowi spektakularne przyjęcie komunijne. Spotkała się z dekoratorką

2024-04-22 14:37

Klaudia El Dursi, mama dwóch chłopców, stara się stanąć na wysokości zadania zapewniając młodszemu synowi najlepsze przyjęcie komunijne. Właśnie przyznała, że pęka jej już głowa od natłoku pomysłów. Okazuje się, że nad całą oprawą pracuje sztab ludzi.

Klaudia El Dursi dała się poznać Polakom, jako jedna z uczestniczek "Top Model". Choć nie wygrała programu, zyskała olbrzymią szansę pracy w telewizji, z której skorzystała i tym sposobem od kilku lat jest gospodynią formatu "Hotel Paradise". Od tamtej pory jej wiedzie życie prawdziwej celebrytki. Bywa na salonach i ważnych wydarzeniach związanych z show-biznesem, a także cieszy się ogromną popularnością na Instagramie, gdzie jej aktywność  śledzi 930 tys. użytkowników.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia El Dursi zaszalała z piercingiem. Ozdobiła twarz kolczykami

"Hotel Paradise". Pamiętacie Sandrę z 1. edycji? Zagrała w filmie Patryka Vegi! Jak dziś wygląda uczestniczka miłosnego programu?

Klaudia El Dursi chce zadowolić wszystkich gości komunijnych

Klaudia El Dursi, kiedy nie pracuje na planie randkowego show i nie bywa na ściankach, prowadzi ułożone życie u boku swojego partnera, z którym wychowuje dwóch chłopców, Dawida (ur. 2009) oraz Jasia (ur. 2014). W tym roku młodszego z braci czeka przystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej, w związku z czym przygotowania odbywają się pełną parą. Jest tak intensywnie, że Klaudia El Dursi musiała się tym podzielić ze swoimi fanami.

Celebrytka planuje wystawne przyjęcie i zależy jej na tym, aby zadowolić wszystkich gości. Przyznała, że chciałaby, aby było efektownie, a jednocześnie obawia się, że przesadzi.

Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy... Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji. Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić

- wyznała na instastory.

Listen on Spreaker.