KJ Apa z Riverdale ma nowy tatuaż na torsie. Prawdziwa "dziara z zębem"!

2020-07-30 7:41 mm
KJ Apa z Riverdale
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News

KJ Apa z serialu "Riverdale" pochwalił się w sieci nowym tatuażem. Rysunek pojawił się na torsie aktora, pod bokiem, na wysokości żeber. Tatuaż wykonał znany artysta specjalizujący się w trójwymiarowych dziełach, ale wzór, który wybrał KJ Apa znacznie różni się od większości jego prac. Zobaczcie!

Wakacje to dla wielu z nas świetna okazja do małej zmiany wizerunku. Która dziewczyna nie próbowała latem eksperymentować z nowym kolorem włosów? Który facet nie starał się sprawić, jak będzie wyglądać z zarostem? I wreszcie - jak wielu z nas nie zdecydowało się w wakacje na spontaniczny tatuaż?

No właśnie... :) KJ Apa nie różni się za bardzo od swoich fanów. Serialowy Archie z "Riverdale" już na samym początku lata zaskoczył fanów zapuszczając brodę. Teraz do nowego wizerunku dorzucił też nowy tatuaż!

NOWY TATUAŻ KJ APY. DZIARA Z ZĘBEM?

Kilka dni temu KJ Apa odwiedził studio tatuażu MD Tattoo Studio z Los Angeles. Pracuje w nim uznany artysta o nazwisku Mike Devries. To właśnie on wykonał nową dziarę pod bokiem aktora "Riverdale".

Mike Devries specjalizuje się w tatuażach 3D. Jego prace robią ogromne wrażenie - niektóre z tych tatuaży są tak realistyczne, że aż ma się ochotę sięgnąć po wytatuowany przedmiot!

KJ Apa zdecydował się jednak na znacznie prostszy wzór. Na jego torsie, po lewej stronie ciała pojawił się nowy tatuaż przedstawiający... ząb!

KJ Apa pokazał nowy tatuaż
Autor: instagram.com / KJ Apa

Dziwny, prawda? :) Na pewno oryginalny. Jak Wam się podoba?

KJ Apa z Riverdale
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News
NAJNOWSZE