KJ Apa z Riverdale zaniepokoił fanów. Dlaczego wymalował twarz jak klaun?

2021-01-18 12:37 mm
KJ Apa
Autor: JOTS/Backgrid/East News

Czy KJ Apa czuje się dobrze? Niektórzy fani aktora mają poważne wątpliwości. Wszystko przez dziwne zachowanie odtwórcy głównej roli w serialu Riverdale. KJ Apa zamieścił niedawno w internecie filmik, na którym maluje przed kamerą twarz w stylu cyrkowego klauna. Niestety aktor nie wyjaśnił, dlaczego to zrobił...

Fani odliczają ostatnie dni do premiery nowych odcinków serialu Riverdale. Netflix ogłosił właśnie premierę długo wyczekiwanego 5. sezonu swojej hitowej produkcji. 

Zdjęcia do nowych odcinków ciągnęły się od wczesnej jesieni aż do Bożego Narodzenia. Ekipa serialu Riverdale przebywała w kanadyjskim Vancouver bez możliwości wyjazdu do USA przed zakończeniem zdjęć - dla wielu z nich długa rozłąka z bliskimi była naprawdę trudnym doświadczeniem.

Jak przeżył to KJ Apa?

Niektórzy fani podejrzewają, że długotrwały "areszt" na planie Riverdale mógł odbić się na zdrowiu psychicznym aktora. Naszym zdaniem to gruba przesada, bo KJ Apa zawsze lubił szokować. Ale jego ostatni filmik jest naprawdę dziwny...

ESKA XD #014

KJ Apa niepokoi fanów nowym filmem

Jedna z użytkowniczek TikToka zamieściła na swoim profilu filmik zgrany z Instagrama Live, na którym KJ Apa uwiecznił się podczas malowania twarzy na styl cyrkowych klaunów.

Niestety odtwórca roli Archiego z Riverdale nie wyjaśnił, co miało na celu to dziwne widowisko.

Czy z KJ Apa wszystko w porządku?

- pyta na TikToku zaniepokojona fanka.

Zachowanie KJ Apy może szokować, ale wierni fani aktora wiedzą, że często zasypuje swoich wielbicieli dziwnymi postami, często nie wyjaśniając, co konkretnie miał na myśli. Wymalowanie twarzy nie jest bynajmniej najdziwniejszym z jego nagrań.

NAJNOWSZE