Kizo

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Kizo robi trening z użyciem lecącego helikoptera

Kizo podciąga się na... HELIKOPTERZE. Nagranie zszokowało fanów: "Ale świr" [WIDEO]

2022-06-29 15:04

Kizo opublikował zabawny filmik, w którym widzimy jak wykonuje morderczy trening przy użyciu helikoptera. To nagranie rozśmieszyło wielu fanów, którzy zostawili pod nagraniem wiele komentarzy.

Kizo od czasów nastoletnich mocno dbał o swój wygląd fizyczny i dążył do pokaźnej muskulatury. Raper może pochwalić się wyrzeźbionym ciałem i niezwykłą siłą, którą zaprezentował na Instagramie. Fani w szoku!

Kizo robi treningi wszędzie, gdzie tylko się da. Teraz przeszedł samego siebie

Kizo, a właściwie Patryk Woziński, zawsze chciał być dużym facetem. W wywiadzie z Wojewódzkim i Kędzierskim opowiedział jak wyglądały początki jego pracy nad muskulaturą.

Chodziłem do klasy sportowej. Szybko zacząłem podjadać, chciałem być duży - nadmienił w rozmowie.

Raper ma dwie największe pasje. Pierwsza to muzyka. Na tym polu osiągnął już bardzo wiele. Jego hit "Disney" po 10 miesiącach od premiery odtworzono na YouTube 100 mln razy! To imponujący wynik, który przełożył się na olbrzymią popularność 28-latka. Na Instagramie jego aktywność śledzi 916 tysięcy obserwatorów.

Drugą z jego pasji jest sport. W czasach nastoletnich trenował pływanie i w tej dziedzinie osiągnął spore sukcesy. Kilka razy stawał na podium, zdobywając srebrne i brązowe medale. Kilka lat temu postanowił spróbować swoich sił w Fame MMA. Jego wysiłki można było oglądać w 2019 roku podczas FAME MMA 4, gdzie jego rywalem był Marcin „Mielonidas” Makowski, oraz w 2021 roku w FAME MMA 9, gdzie zmierzył się w oktagonie z Gabrielem „Arabem" Al-Sulwim. Obie walki skończyły się dla niego porażką, jednak nie można raperowi odmówić wspaniałej kondycji, którą zaprezentował chociażby na ostatnim filmiku, który opublikował na Instagramie.

Kizo pokazał fanom zabawny filmik, na którym widzimy jak raper, trzymając się metalowych płóz, podciąga się na unoszącym się nad ziemią helikopterze. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Niektóre z nich są bardzo zabawne.

To dlatego jak leciałem kiedyś Ryainarem to nas ściągało na lewo - czytamy pod nagraniem.

Kiedy w GTA próbujesz ukraść helikopter a koleś ci ucieka - napisał jeden z internautów.

Chory po*eb buja helikopterem - skomentował fan.

Ale świr - dodał kolejny użytkownik Instagrama.

Muzyk opatrzył wideo opisem: "Kiedy robisz trening po kizzersie" - trzeba przyznać, że to wspaniała reklama jego energetycznych batonów.

Sonda
Kizo - Disney. Która wersja piosenki podoba Ci się bardziej?
KOSTYRA do KIZO: ZAPALIMY LOLKA? [Najzabawniejsze momenty] LIVE CHARYTATYWNY