Kizo

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews Kizo publikuje wiadomości, które wysyła mu była dziewczyna

Kizo nie może uwolnić się od byłej dziewczyny. Raper odpowiedział na wulgarne zaczepki

2022-10-10 12:15

Kizo szturmem wdarł się do świata muzyki i jest jednym z najchętniej słuchanych raperów młodego pokolenia. Na jaw zaczęły wychodzić jego problemy z byłą dziewczyną, która nagabuje go wysyłając dziecinne, a zarazem bardzo wulgarne wiadomości, którym muzyk nie omieszkał opublikować na Instagramie.

Kizo, a właściwie Patryk Woziński przyszedł na świat 26 czerwca 1996 roku. Choć znany jest głównie jako raper, spełnia się również na innych polach: bierze udział w walkach MMA, a także jest producentem produktów spożywczych, które można znaleźć w popularnych dyskontach. Muzyk w pełni wykorzystuje swoją popularność, aby zapewnić sobie życie na poziomie. Jeździ drogimi autami, a w wolnym czasie chętnie podróżuje w najdalsze zakątki świata. Sława nie spadła na niego z dnia na dzień. Kizo swoje pierwsze utwory zaczął publikować już w wieku 15 lat, a debiutancki album Ortalion wydał w 2018 roku.

Kizo nie ma spokoju. Była dziewczyna atakuje go w sieci

W dobie dzisiejszych czasów, większość muzyków korzysta z portali społecznościowych, które są idealną formą kontaktu z fanami. Kizo na swoim Instagramie gromadzi imponującą publiczność - jego konto śledzi 939 tysięcy internautów. Ta liczba robi wrażenie! Patryk Woziński publikuje głównie treści, które dotyczą jego zawodowego życia, a sprawy prywatne zachowuje wyłącznie dla siebie.

Teraz zrobił wyjątek i opublikował na InstaStory screen rozmowy ze swoją byłą dziewczyną. To, co widzimy może wywołać prawdziwe zażenowanie. Kizo odpowiedział na wulgarną wiadomość.

- Zrobiłam precle... Były zaje*iste... Ta Twoja nowa ku*wa potrafi robić precle? - zagaiła dziewczyna.

- Zerwaliśmy ze sobą 2 lata temu. Pogódź się z tym i daj mi spokój - odpowiedział Kizo.

- A tak byś sobie zjadł precla... Zaje*istego. Niech Ci ta nowa ku*wa zrobi - ciągnęła dalej.

Można odnieść wrażenie w grę wchodzi tu uczucie zazdrości. Jak myślicie?

Na tych drogach są UKRYTE LOTNISKA | ESKA XD - Prosto z salonu #59