Kinga Wawrzyniak z Top Model w serialu Na Wspólnej! Kiedy? Kogo zagrała?

2020-04-03 21:29 nk
Kinga Wawrzyniak
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Pamiętacie Kingę Wawrzyniak z 8. - ostatniej jak dotąd - edycji programu Top Model? Choć jej przygoda z show skończyła się tuż przed półfinałem teraz była uczestniczka może zawalczyć o karierę aktorską! Kinga pokaże się w serialu Na Wspólnej! W kogo się wciela? Jak rozbudowana jest jej rola? Sprawdźcie szczegóły!

Choć od emisji ostatniej jak dotąd emisji Top Model minęło prawie 5 miesięcy, uczestniczki show właśnie teraz torują sobie drogę do karier - nie koniecznie w modelingu. Kolejną z nich zobaczymy niedługo ponownie w TVN, ale już nie w Top Model...

Kinga Wawrzyniak w Na Wspólnej

Klaudia El Dursi od jakiegoś czasu pokazuje się w TVN 7 jako gospodyni nowego randkowego reality show, Hotel PAradise.

Teraz okazuje się, że karierę w branży innej, niż modeling, rozkręca także Kinga Wawrzyniak. Dziewczyna, która odpadła z Top Model tuż przed półfinałem, podczas tygodnia mody w Istambule, zagra w serialu Na Wspólnej.

Początkowo na Instagramie serialu pojwiwiło się zdjęcie Kingi z zasłoniętą twarzą, ale internauci nie mieli problemu z rozpoznaniem modelki na fotce, która była publikowana już na stronie Top Model.

Kogo w Na Wspólnej zagra Kinga Wawrzyniak? Celebrytka wcieli się podobno w uczestniczkę napadu na kantor. Jej rola nie będzie rozbudowana - dziewczyna zginie z rąk Roberta Tadeusiaka (w tej roli Dariusz Wnuk). Policjant strzeli do niej, myśląc, że ona najpierw oddała strzał do niego.

3050. odcinek Na Wspólnej z udziałem Kingi zostanie wyemitowany w poniedziałek, 6 kwietnia 2020, o 20:15 w TVN.

Jak myślicie, czy Kinga okaże się dobrą aktorką?

Kinga Wawrzyniak
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News
Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE