Kinga Sawczuk po odpadnięciu z Tańca z gwiazdami. "Ten dzień wyobrażałam sobie inaczej!"

2021-09-28 19:54 kp
Kinga Sawczuk
Autor: Youtube/ Kinga Sawczuk

Poniedziałkowy odcinek Tańca z gwiazdami przyniósł bardzo wiele emocji widzom i uczestnikom show. Z programem niespodziewanie pożegnała się Kinga Sawczuk, przez wielu uważana dotychczas za faworytkę do zdobycia Kryształowej Kuli. Kinga nie mogła powstrzymać łez. Teraz skomentowała werdykt na swoim Instagramie.

Uczestnicy Tańca z gwiazdami od lat zgodnie przyznają, że udział w show dał im niezwykłe wspomnienia, przyjaźnie i emocje. Tygodnie spędzone na sali tanecznej zapisują się w pamięci, a w wielu gwiazdach budują miłość do nowej pasji - tańca. Tak też się stało w przypadku Kingi Sawczuk, która na parkiecie czuła się doskonale. 

Niewielu fanów Kingi spodziewało się więc, że gwiazda tak szybko rozstanie się z programem. Tymczasem Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski odpadli w poniedziałek z Tańca z gwiazdami. Influencerka nie mogła powstrzymać emocji i ze łzami w oczach żegnała się z ukochanym show. 

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Kinga Sawczuk odpadła z Tańca z gwiazdami

W poniedziałek Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski zatańczyli foxtrota. Choć widzowie zachwycili się uch układem, jurorzy nie byli tak łaskawi i para otrzymała za swój taniec 31 punktów. Jak się później okazało, nie wystarczyło to, by przejść dalej.

Dzień po programie, już na spokojnie, Kinga Sawczuk podsumowała na Instagramie swój udział w Tańcu z gwiazdami. 

Wczorajszy dzień wyobrażałam sobie totalnie inaczej. Ale jak wiecie nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem. Niestety wczoraj z @jakublipowski pożegnaliśmy się z programem, ale na szczęście nie pożegnaliśmy się ze wspomnieniami, które zostaną w naszych sercach do końca życia❤️ Jakub… dałeś mi coś więcej niż nauka tańca. Te miesiące spędzone z tobą dały mi przyjaciela, dziękuję ci z całego serca za tę przygodę i będę zawsze tobie za to wdzięczna. Kocham ❤️ 

- napisała.

Chciałabym podziękować również Wam, którzy mnie obserwujecie i nie, za każdy oddany głos i słowa wsparcia! Nie mogę nawet opisać ile to dla mnie znaczy. Dziękuję stacji @polsatofficial i całej produkcji za podarowanie mi tak ogromnej szansy i za zaufanie. To było coś niesamowitego. Dziękuję też wszystkim tancerzom i gwiazdom no dosłownie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że udział w tym programie był dla mnie czymś wyjątkowym. Pamiętajcie, nigdy nie bójcie się realizować swoich marzeń one są właśnie po to żeby je spełniać!!! Nic więcej nie jestem w stanie na razie napisać, muszę się przyzwyczaić do tego faktu i zacząć planować nowe rzeczy💫

- dodała.

Fani w komentarzach zasypali ją pozytywnymi wpisami. 

Wy też uważacie, że Kinga i Jakub powinni pozostać w programie?

NAJNOWSZE