Kinga Rusin z kolejnymi zdjęciami z Afryki. W takich warunkach odpoczywała!

2021-09-13 16:02 AM
Kinga Rusin
Autor: WBF

Kinga Rusin obecnie razem z partnerem Markiem Kujawą przebywa w Afryce, skąd często publikuje w social mediach mnóstwo fotek, zachwycając się urokami dzikiej przyrody. Na Instagramie dziennikarka nie przestaje zachwycać i kolejny raz wrzuca zdjęcia. Tym razem pokazała miejsca, w których się zatrzymywali. Co za warunki!

Dziennikarka Kinga Rusin od jakiegoś czasu razem z ukochanym, Markiem Kujawą przebywa w Afryce, gdzie podziwia uroki sawanny, o czym chętnie informuje fanów. Na instagramowym profilu Kingi pojawiło się mnóstwo fotek z wypadu. Nie tylko zdjęcia przyrody, ale także dzikich zwierząt.

Teraz Rusin dodała jeszcze kilka zdjęć miejsc, w których razem z ukochanym zatrzymywali się podczas zwiedzania. Gwiazda telewizji od razu zaznaczyła, że fotki nie pochodzą tylko z jednego miejsca, a z kilku.

W jakich warunkach mieszkała Kinga Rusin? Zobaczcie sami!

Kocham dobry design, uwielbiam przemyślane, nawiązujące do lokalnej kultury detale, doceniam niebanalne pomysły i szanuję takie projekty, które nie konkurują z naturą, tylko pozwalają jeszcze bardziej docenić jej piękno. Na Waszą prośbę, w galerii, kilka miejsc, które nas zachwyciły podczas tej afrykańskiej wyprawy.

– pisała w poście.

Piękne wnętrza zapierają dech w piersiach, internauci natychmiast zareagowali. Jedna z internautek nazwała miejsce „oazą na pustyni”. Trudno się z nią nie zgodzić… Prawda?

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Rozpoznajesz tę gwiazdę?
ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!
NAJNOWSZE