Kinga Rusin odsłania ciało w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z podziwu!

i

Autor: Akpa

Kinga Rusin odsłania ciało w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z podziwu!

2023-02-15 16:03

Kinga Rusin jest idealnym dowodem na to, że z wiekiem nabiera się więcej naturalnego piękna i wdzięku. 51-letnia prezenterka telewizyjna wciąż zachwyca swoim nienagannym wyglądem i wyrzeźbionym ciałem. Zaskoczyła swoich obserwatorów, dodając odważne zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogli wyjść z podziwu!

Kinga Rusin niejednokrotnie udowadniała swoim obserwatorom, że wiek to tylko liczba. Pomimo upływu czasu, kobieta kompletnie się nie starzeje, z roku na rok wygląda coraz lepiej, nabierając więcej pewności siebie oraz piękna i wdzięku. Imponuje swoją nienaganną urodą oraz wyrzeźbionym ciałem, którego można pozazdrościć. Jej fani są zachwyceni tym, jak wygląda polska prezenterka telewizyjna. Zresztą trudno się im dziwić, 51-lata jest olśniewająca! Pod najnowszym zdjęciem w stroju kąpielowym, które dodała na swój profil instagramowy, pojawiły się komentarze wyrażające najprawdziwszy podziw w stosunku do dziennikarki!

Supermodelka pokazała się nago. Ma 91 lat!

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Kinga Rusin w stroju kąpielowym

Kinga Rusin często pokazuje się swoim obserwatorom w strojach kąpielowych, w końcu uwielbia podróżować po egzotycznych wyspach i krajach. Tym razem, z okazji kolejnych wspólnych walentynek, dodała zdjęcie ze swoim ukochanym. Kobieta trenuje z nim surfowanie na pięknej Kostaryce. Oboje wyglądają promieniście w blasku słońca, to trzeba im przyznać!

Julia Wieniawa w skąpej bieliźnie odsłoniła bardzo dużo! Zmysłowe zdjęcia biją rekordy

Kinga Rusin w stroju kąpielowym - fani zachwyceni

Fani wyrazili swój zachwyt pod zdjęciami, na których znajduje się ze swoim partnerem. Są pod wrażeniem nie tylko tego, jak wygląda kobieta, ale również uczucia łączącego piękną parę. Trudno się im dziwić!

Fajna para. Pani Kingo bosko Pani wyglada

Cudnie patrzeć na dwoje szczęśliwych i spełnionych, nie tylko w związku osób

Patrząc na Was aż chce się żyć! Bawcie się dobrze, kochajcie i dzielcie się z nami tym cudownym Światem! Pomimo, że bardzo tęsknimy za Panią!

Pani Kingo, figura cudowna, dużo miłości

Wyglądasz obłędnie